Засоби захисту рослин від «Агрохімічні Технології» (АХТ) Каталог та Пропозиція

Пропонуємо ознайомитися з каталогом АХТ 2019 та придбати потрібні засоби захисту рослин.

Компанія “Агрохимічні Технології” в числі таких відомих товаровиробників, як Укравіт, Альфа Хімгруп (ALFA Smart Agro), Вассма, Нертус, являється провідним відчизняним виробником якісних засобів захисту рослин.

Пропонуємо  🌽Насіння Кукурудзи, 🌻Насіння Соняшника ,💰Мікродобриво

💧Засоби захисту рослин:(Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, Прилипач...)

для пшениці, для сої, для соняшника, для кукурудзи...  

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

 ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009 ✉КОНТАКТИ , 📲Telegram-канал

За декілька останніх років виробник “Агрохімічні технології” зарекомендував себе як відповідальна компанія з виготовлення ефективних гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, десикантів та допоміжних речовин. Препарати виробника завоювали довіру низки провідних сільгосппідприємств. Користуються попитом вони і серед дрібних сільгоспвиробників, оскільки мають оптимальне співвідношення показників ціни-якості.

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ  АХТ 2019

Купити препарати компанії Агрохімічні Технології з доставкою по Україні  можете у нас ТОВ “ОДІН АГРО ТРЕЙД” м. Полтава

Щоб придбати якісні препарати телефонуйте:

+38066-215-63-58 +38067-66-13-009

“Агрохімічні технології” всю лінійку препаратів виготовляють на основі якісних діючих речовин та розробок від компаній «Huntsman» (Америка) та «Rhodia» (Франція).

Використання сучасних технологій у виробництві, наявність команди спеціалістів з багаторічним досвідом роботи, контроль якості виготовленої продукції – все це є запорукою високої якості продукції виробника “Агрохімічні технології”.

Аналітики компанії відслідковуют динаміку аграрного ринку, його розвиток та потреби. На основі цих данних, у лабораторіях розробляются нові засоби захисту рослин, які є максимально ефективними в умовах сучасної агрономії і доступні по ціні пересічному фермеру.

Короткий перелік засобів захисту рослин від “Агрохімічні технології”

* Гербіциди

– Ацифен (Сойгард Голд) – ацифлуорфен, 214 г/л – післясходовий селективний системний гербіцид для ефективної боротьби з широколистими бур’янами на посівах сої.

– Геліос (Раундап) – ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л – гербіцид суцільної дії.

– Геліос Екстра(Раундап Екстра) – калійна сіль гліфосату, 540г/л – гербіцид суцільної дії.

– Гренадер (Гранстар) – трибенурон – метил, 750 г/кг – гербіцид для знищення двудольних бур’янів у посівах зернових-колосових культур.

– Гренадер Максі – трибенурон – метил, 562,5 г/кг, + тіфенсульфурон-метил, 187,5 г/кг – гербіцид для знищення однорічних та багаторічних двудольних бур’янів у посівах зернових-колосових культур.

– Дисулам (Пріма) – 2- етилгексиловий ефір 2,4-Д, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л – гербіцид для знищення однорічних та багаторічних двудольних бур’янів, особливо проблемних, у посівах зернових культур.

– Ділар (Лонтрел Гранд) – клопіралід, 750 г/кг – гербіцид, для знищення бур’янів з родини айстрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречані в посівах ріпаку, злакових культур, гірчиці, капусти, кукурудзи, буряків, часнику, цибулі, льону.

– Клодекс ПРО (Команд) – кломазон, 480 г/л – грунтовий гербіцид для контролю злакових і дводольних бур’янів у посівах ріпаку та сої.

– Імпекс Дуо (Євро-Лайтнінг) – імазамокс (33 г/л) + імазапир (15 г/л) – гербіцид з грунтовою дією для знищення двудольних та злакових бур’янів у посівах стійкого соняшнику.

– Метризан (Зенкор) – метрибузин, 700 г/кг – гербіцид проти двудольних та злакових бур’янів на посівах картоплі, томатів, люцерни, сої та ехінацеї.

– Мілафорт (Мілагро) – нікосульфурон, 40 г/л – гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими, а також деякими двудольними бур’янами у посівах кукурудзи.

– Ореол Максі (Міура) – хізалофоп -п-етил, 125 г/л – гербіцид для боротьби зі злаковими бур’янами в посівах ріпаку, буряку, сої, соняшнику, овочевих та баштанних культур.

– Основа (Харнес) – ацетохлор, 900 г/л – грунтовий гербіцид, для використання на посівах соняшника, кукурудзи та сої.

– Промекс (Гезагард) – прометрин, 500 г/л – грунтовий гербіцид, для захисту посівів соняшнику, коріандруЮ гороху, овочевих і кормових культур від однорічних дводольних та злакових бур’янів.

– Пропазокс (Пропоніт) – пропізохлор, 720 г/л – грунтовий гербіцид проти однорічних двудольних та злакових бур’янів на посівах різних культур.

– Сульфоніл (Мілагро 75%) – нікосульфурон, 750 г/кг – гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими, а також деякими двудольними бур’янами у посівах кукурудзи.

– Танаїс (Титус) – римсульфурон, 250 г/кг – гербіцид, який контролює цирокий спектр злакових та деякі двудольні бур’яни в посівах овочевих культур та картоплі.

– Толазин (Примекстра ТЗ Голд) – s-метолахлор (312,5 г/л) + тербулазин (187,5 г/л)” – гербицид, для знищення основних однорічних злакових і дводольних бур’янів у посівах соняшника та кукурузи.

* Інсектициди

– Асистент (Моспілан) – ацетаміприд, 200 г/кг – системний інсектицид, для знищення шкідників із рядів рівнокрилих, твердокрилих, лускокрилих, клопів та тріпсів на сільськогосподарських культурах.

– Атрікс (Фастак) – альфа – циперметрин, 100 г/л – контактно-кишковий інсектицид із групи синтетичних піретроїдів від широкого спектру шкідників.

– Димефос (Бі-58) – диметоат, 400 г/л – фосфорорганічний контактно-кишковий інсектоакарацид системної дії.

– Канонір (Конфідор максі) – імідаклоприд, 700 г/кг – системний малотоксичний інсектицид із тривалою захисною дією.

– Канонір Дуо – імідаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100г/л – контактно-системний інсектицид для боротьби з сисними та листогризучими шкідниками.

– Фосорган ДУО (Нурел Д) – хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л – контактно-кишковий інсектицид широкого спектру із системною дією.

* Фунгіциди

– Азоксін (Квадріс) – азоксістробін, 250 г/л – фунгіцид для захисту овочевих культур від поширених хвороб.

– Карбезим (Дерозал) – карбендазим, 500 г/л – універсальний контактно-системний фунгіцид для захисту зернових культур, ріпаку, соняшнику та буряків.

– Маестро (Альто Супер) – ципроконазол, 80 г/л + пропіконазол, 250 г/л – системний фунгіцид для зернових культур із профілактичною, лікувальною та викорінюючою дією.

– Полігард (Фолікур) – тебуконазол, 250 г/л,  – системний фунгіцид з рострегулюючими властивостями для захисту зернових культур, ріпаку, виноградників та деяких інших культур.

– Флутривіт (Імпакт) – флутріафол, 250г/л – контактно-системний фунгіцид захисної та лікувальної дії, що сприяє загальному оздоровленню рослин.

* Протруйники

– Армада (Престиж) – імідаклоприд, 140 г/л + пенцикурон, 150 г/л – інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контактної дії для картоплі, томатів, перцю, баклажанів, капусти.

– Ларімар (Вітал ТТ) – тебуконазол, 60 г/л + тіабендазол, 80 г/л – системний фунгіцид для обробки насіння зернових культур від комплексу хвороб.

– Канонір Ультра (Гаучо 600) – імідаклоприд 600 г/л –  інсектицидний протруйник, для захисту основних сільськогосподарських культур від грунтових шкідників.

– Триназон (Кінто Дуо) – прохлораз, 60 г/л + тритіконазол, 20 г/л – системний фунгіцидний протруйник, для захисту  зернових культур від хвороб.

* Десикант

– Регістан (Реглон) – дикват, 150г/л – контактний десикант, призначений для підсушування зернових та технічних культур перед збиранням.

* Поверхнево активні речовини

– Агропав – гетерополімерні ПАР – допоміжний засіб, що застосовується разом із робочим розчином хімічних ззр для кращого проникнення і засвоюваності пестицидів рослиною, а також для запобігання змиву дощем.

– Агропав Екстра (Сильвер Голд) – органосиліконовий ПАР, збільшує ефективність пестицидів, підвищує стійкість до змивання.

Позначки:,