Засоби захисту рослин від «Агрохімічні Технології» (АХТ) Каталог та Пропозиція

Пропонуємо ознайомитися з каталогом АХТ 2019 та придбати потрібні засоби захисту рослин.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Телеграм каналViber чат

Компанія “Агрохимічні Технології” в числі таких відомих товаровиробників, як Укравіт, Альфа Хімгруп (ALFA Smart Agro), Вассма, Нертус, являється провідним відчизняним виробником якісних засобів захисту рослин.

За декілька останніх років виробник “Агрохімічні технології” зарекомендував себе як відповідальна компанія з виготовлення ефективних гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, десикантів та допоміжних речовин. Препарати виробника завоювали довіру низки провідних сільгосппідприємств. Користуються попитом вони і серед дрібних сільгоспвиробників, оскільки мають оптимальне співвідношення показників ціни-якості.

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ  АХТ 2019

Купити препарати компанії Агрохімічні Технології з доставкою по Україні  можете у нас ТОВ “ОДІН АГРО ТРЕЙД” м. Полтава

Щоб придбати якісні препарати телефонуйте:

+38066-215-63-58 +38067-66-13-009

“Агрохімічні технології” всю лінійку препаратів виготовляють на основі якісних діючих речовин та розробок від компаній «Huntsman» (Америка) та «Rhodia» (Франція).

Використання сучасних технологій у виробництві, наявність команди спеціалістів з багаторічним досвідом роботи, контроль якості виготовленої продукції – все це є запорукою високої якості продукції виробника “Агрохімічні технології”.

Аналітики компанії відслідковуют динаміку аграрного ринку, його розвиток та потреби. На основі цих данних, у лабораторіях розробляются нові засоби захисту рослин, які є максимально ефективними в умовах сучасної агрономії і доступні по ціні пересічному фермеру.

Короткий перелік засобів захисту рослин від “Агрохімічні технології”

* Гербіциди

– Ацифен (Сойгард Голд) – ацифлуорфен, 214 г/л – післясходовий селективний системний гербіцид для ефективної боротьби з широколистими бур’янами на посівах сої.

– Геліос (Раундап) – ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л – гербіцид суцільної дії.

– Геліос Екстра(Раундап Екстра) – калійна сіль гліфосату, 540г/л – гербіцид суцільної дії.

– Гренадер (Гранстар) – трибенурон – метил, 750 г/кг – гербіцид для знищення двудольних бур’янів у посівах зернових-колосових культур.

– Гренадер Максі – трибенурон – метил, 562,5 г/кг, + тіфенсульфурон-метил, 187,5 г/кг – гербіцид для знищення однорічних та багаторічних двудольних бур’янів у посівах зернових-колосових культур.

– Дисулам (Пріма) – 2- етилгексиловий ефір 2,4-Д, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л – гербіцид для знищення однорічних та багаторічних двудольних бур’янів, особливо проблемних, у посівах зернових культур.

– Ділар (Лонтрел Гранд) – клопіралід, 750 г/кг – гербіцид, для знищення бур’янів з родини айстрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречані в посівах ріпаку, злакових культур, гірчиці, капусти, кукурудзи, буряків, часнику, цибулі, льону.

– Клодекс ПРО (Команд) – кломазон, 480 г/л – грунтовий гербіцид для контролю злакових і дводольних бур’янів у посівах ріпаку та сої.

– Імпекс Дуо (Євро-Лайтнінг) – імазамокс (33 г/л) + імазапир (15 г/л) – гербіцид з грунтовою дією для знищення двудольних та злакових бур’янів у посівах стійкого соняшнику.

– Метризан (Зенкор) – метрибузин, 700 г/кг – гербіцид проти двудольних та злакових бур’янів на посівах картоплі, томатів, люцерни, сої та ехінацеї.

– Мілафорт (Мілагро) – нікосульфурон, 40 г/л – гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими, а також деякими двудольними бур’янами у посівах кукурудзи.

– Ореол Максі (Міура) – хізалофоп -п-етил, 125 г/л – гербіцид для боротьби зі злаковими бур’янами в посівах ріпаку, буряку, сої, соняшнику, овочевих та баштанних культур.

– Основа (Харнес) – ацетохлор, 900 г/л – грунтовий гербіцид, для використання на посівах соняшника, кукурудзи та сої.

– Промекс (Гезагард) – прометрин, 500 г/л – грунтовий гербіцид, для захисту посівів соняшнику, коріандруЮ гороху, овочевих і кормових культур від однорічних дводольних та злакових бур’янів.

– Пропазокс (Пропоніт) – пропізохлор, 720 г/л – грунтовий гербіцид проти однорічних двудольних та злакових бур’янів на посівах різних культур.

– Сульфоніл (Мілагро 75%) – нікосульфурон, 750 г/кг – гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими, а також деякими двудольними бур’янами у посівах кукурудзи.

– Танаїс (Титус) – римсульфурон, 250 г/кг – гербіцид, який контролює цирокий спектр злакових та деякі двудольні бур’яни в посівах овочевих культур та картоплі.

– Толазин (Примекстра ТЗ Голд) – s-метолахлор (312,5 г/л) + тербулазин (187,5 г/л)” – гербицид, для знищення основних однорічних злакових і дводольних бур’янів у посівах соняшника та кукурузи.

* Інсектициди

– Асистент (Моспілан) – ацетаміприд, 200 г/кг – системний інсектицид, для знищення шкідників із рядів рівнокрилих, твердокрилих, лускокрилих, клопів та тріпсів на сільськогосподарських культурах.

– Атрікс (Фастак) – альфа – циперметрин, 100 г/л – контактно-кишковий інсектицид із групи синтетичних піретроїдів від широкого спектру шкідників.

– Димефос (Бі-58) – диметоат, 400 г/л – фосфорорганічний контактно-кишковий інсектоакарацид системної дії.

– Канонір (Конфідор максі) – імідаклоприд, 700 г/кг – системний малотоксичний інсектицид із тривалою захисною дією.

– Канонір Дуо – імідаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100г/л – контактно-системний інсектицид для боротьби з сисними та листогризучими шкідниками.

– Фосорган ДУО (Нурел Д) – хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л – контактно-кишковий інсектицид широкого спектру із системною дією.

* Фунгіциди

– Азоксін (Квадріс) – азоксістробін, 250 г/л – фунгіцид для захисту овочевих культур від поширених хвороб.

– Карбезим (Дерозал) – карбендазим, 500 г/л – універсальний контактно-системний фунгіцид для захисту зернових культур, ріпаку, соняшнику та буряків.

– Маестро (Альто Супер) – ципроконазол, 80 г/л + пропіконазол, 250 г/л – системний фунгіцид для зернових культур із профілактичною, лікувальною та викорінюючою дією.

– Полігард (Фолікур) – тебуконазол, 250 г/л,  – системний фунгіцид з рострегулюючими властивостями для захисту зернових культур, ріпаку, виноградників та деяких інших культур.

– Флутривіт (Імпакт) – флутріафол, 250г/л – контактно-системний фунгіцид захисної та лікувальної дії, що сприяє загальному оздоровленню рослин.

* Протруйники

– Армада (Престиж) – імідаклоприд, 140 г/л + пенцикурон, 150 г/л – інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контактної дії для картоплі, томатів, перцю, баклажанів, капусти.

– Ларімар (Вітал ТТ) – тебуконазол, 60 г/л + тіабендазол, 80 г/л – системний фунгіцид для обробки насіння зернових культур від комплексу хвороб.

– Канонір Ультра (Гаучо 600) – імідаклоприд 600 г/л –  інсектицидний протруйник, для захисту основних сільськогосподарських культур від грунтових шкідників.

– Триназон (Кінто Дуо) – прохлораз, 60 г/л + тритіконазол, 20 г/л – системний фунгіцидний протруйник, для захисту  зернових культур від хвороб.

* Десикант

– Регістан (Реглон) – дикват, 150г/л – контактний десикант, призначений для підсушування зернових та технічних культур перед збиранням.

* Поверхнево активні речовини

– Агропав – гетерополімерні ПАР – допоміжний засіб, що застосовується разом із робочим розчином хімічних ззр для кращого проникнення і засвоюваності пестицидів рослиною, а також для запобігання змиву дощем.

– Агропав Екстра (Сильвер Голд) – органосиліконовий ПАР, збільшує ефективність пестицидів, підвищує стійкість до змивання.

Метки: ,