Який Бор вибрати на підкормку соняшнику та сої?

Одним з найважливіших мікроелементів для сільськогосподарських культур є бор. Для ефективної підгодівлі їм рослин протягом вегетаційного періоду застосовується ряд добрив, вироблених на основі бору та сприяють розвитку меристем, поліпшенню обмінних процесів, активізації ферментної деятельностии стимулювання розвитку генеративних органів.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Серед таких добрив широку популярність придбав добре зарекомендував себе препарат Нертус Бор, вироблений на основі бор-етаноламін з додаванням прилипачів. Однак у 2017 році на ринку агрохімікатів з’явився абсолютно новий продукт – Нертус Декабор. Він також проведений на основі бор-етаноламін, містить коректор рівня кислотності і деякі інші елементи.

Нертус Бор і Нертус Декабор застосовуються від 1 до 3-х разів за вегетаційний період, в залежності від культури. Відмітною перевагою даних мікродобрив є органічна форма, що забезпечує легку засвоюваність рослинами, сумісність з більшістю пестицидів і можливість застосування на широкому спектрі сільськогосподарських культур.

Обидва препарати представлені у вигляді висококонцентрованою рідини і можуть використовуватися для позакореневого підживлення посівів соняшнику, ріпаку, кукурудзи, зернобобових і овочевих культур, цукрових буряків та плодово-ягідних культур.В той же час мікродобрива мають кілька відмінностей.

Застосування

Препарати трохи відрізняються нормою витрати робочого розчину. Для Нертус Бор вона становить від 1 до 2 л / га в залежності від культури, а для Нертус Декабор – від 1,2 до 3 л / га. У всьому іншому кардинальних відмінностей в застосуванні Нертус Бор і Нертус Декабор не спостерігається. І той, і інший препарати рекомендовано застосовувати тричі на посівах соняшнику та кукурудзи, максимум два рази на овочевих і 1-2 рази на інших культурах.

Сумісність

Листкові підживлення Нертус Бор і Нертус Декабор схожі тим, що можуть застосовуватися в бакових сумішах з більшістю пестицидів при обов’язковій тестовій перевірці на сумісність. Однак Нертус Декабор все ж має деякі обмеження при приготуванні змішаних розчинів: засіб не можна поєднувати з препаратами, виробленими на маслянистої основі!

Склад: Мікродобриво Нертус Бор містить в своєму складі бор в кількості 15% до обсягу. У той же час вміст бору в препараті Нертус Декабор становить 10% до обсягу. При цьому є азотні добавки в кількості 4,5%. У складі кошти Нертус Бор вони відсутні.

Фасовка: Мікродобриво Нертус Бор реалізується в 20-літрових каністрах, розрахованих для підживлення культур на площі від 10 до 20 га.

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

Метки: , , ,