Як перевірити насіння від ВНІС

Всеукраїнський науковий інститут селекції використовує кілька ступенів захисту для свого насіння.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Телеграм каналViber чат

Всеукраїнський науковий інститут селекції потурбувався про багатоступеневий захист власної продукції, з метою уникнення придбання фальсифікованого насіння клієнтами ВНІС. Перш за все слід знати, що кожен мішок із насінням ВНІС повинен мати етикетку з унікальними даними та голограмою. Ці дані легко можна перевірити впродовж хвилини, зайшовши на сайт «Державного центру сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» dpcenter.org.ua у розділі «Реєстри». Тут можна звірити дані з етикетки, що кріпиться до мішка, з даними, що містяться у реєстрі. Це відповідність індивідуального номеру етикетки із назвою виробника насіння, назвою гібриду та номеру партії насіння згідно сертифікату.

Обов’язково перевіряйте відповідність інформації, вказаної у сертифікаті чи свідоцтві та на етикетці державного зразка. Взагалі кожну етикетку бажано зберегти, оскільки на ній вказана важлива інформація. Ці дані дадуть змогу вам переконатися в оригінальності придбаного насіння. Там обов’язково вказані компанія-виробник, культура, назва сорту чи гібриду, маса чи кількість насінин у мішку, номер партії відповідно до сертифікату та індивідуальний номер етикетки, визначений державним підприємством «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції».

Унікальною особливістю посівного матеріалу ВНІС є наявність на етикетці  спеціальних посилених засобів захисту від підробки: голограми та QR-коду. Голограма розроблена за індивідуальним дизайном. Під час виробництва застосована унікальна технологія, що передбачає дзеркальну 3D персоналізацію, наявність назви та логотипу компанії «ВНІС». Підробити цю голограму просто неможливо.

Для того, аби клієнт міг переконатися в тому, що в запакованому мішку дійсно міститься оригінальне насіння Всеукраїнського наукового інституту селекції, він може смартфоном відсканувати і розпізнати QR-код, який буде підтверджено на офіційному сайті ВНІС – vnis.com.ua/useful-information/counterfeit-protection/

Зверніть також увагу на паперовий мішок (рис. 3 та рис. 4 ), у якому знаходиться насіння ВНІС. На ньому наявний верхній шар білого крафт-паперу у вигляді вертикальних рельєфних смуг по всій довжині мішка. Скажімо так, відразу помітно, що це оригінальна посівна одиниця, а не підробка. До того ж сама якість мішка говорить за себе, оскільки він виготовлений із тришарового міцного паперу високої якості, а його структура дозволяє насінню дихати, будучи водночас захищеним від зовнішніх негативних впливів.

Джерело: https://agrarnik.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=5883:sekreti-viboru-zdorovogo-nasinnya&Itemid=434

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

 

Метки: