Якісні протруйники насіння озимої пшениці та ячменю!
Протруйник – засіб, що захищає сходи від згубного впливу мікроорганізмів (гриби, бактерії та ін.) та від шкідників, які живуть в грунті. Для оптимального захисту рекомендуємо використовувати комбінацію інсектицидного та фунгіцидного протруйника. Одночасно з протруюванням насіння рекомендовано обробляти мікроелементами (сполуки добирають з урахуванням результатів агрохімічного аналізу грунту), регуляторами росту рослин та ПЕГ.
Ціну Ви можете ЗАПИТАТИ надіславши повідомлення смс, Вайбер-чат, Telegram-канал або зателефонувавши на номер
(066) 215-63-58
(067) 66-13-009 !
🌾 для Пшениці 🌻 для Соняшника 🌽 для Кукурудзи 🌱для Сої

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨🌾Консультація агронома
📲 Приєднуйтесь до нас в Telegram 📲 Приєднуйтесь до нас в Viber
☎(066)2156358 ☎(067)6613009 ⛳Карта
Ви ще не визначились, який протруйник обрати для обробки насіння озимих пшениці та ячменю? Тоді пропонуємо звернути увагу на перевірені якісні препарати, які можете в нас придбати: (ОПТОМ ДЕШЕВШЕ)
Орієнтовний прайс на 27.08.2021
Натисніть сюди та переглянте орієнтовний прайс
Пропозиції та норми, л/т
Фунгіцидні протруйники |
|
Інсектицидні протруйники |
|
Інші |
Основні цілі передпосівної обробки насіння
- Боротьба зі шкідниками – інсектицидний протруйник;
- Профілактика хвороб – фунгіцидний протруйник;
- Забезпечення рослин фосфором та калієм на початкових фазах – добриво, або мікродобриво;
- Забезпечення рослини мікроелементами на етапі проростання насіння. Обробку насіння мікроелементами проводять за умови, якщо їхній вміст у грунті не перевищує: бору — 0,3 мг/кг, міді — 1,5, марганцю — 3, цинку — 1, кобальту — 0,3, молібдену — 0,04 мг/кг.
- Активація проростання біологічно- активними речовинами (мікроелементи, гумати, амінокислоти, фітогормони);
- Стимуляція поглинання поживних речовин та закріплення нанесених компонентів на насінні (ПЕГ, гумати…);
- Захист від провокаційної вологи (ПЕГ);
- Стимуляція росту, біофунгіцидна дія, біологічна фіксація атмосферного азоту
Пропозиція від НЕРТУС
Засоби захисту рослин НЕРТУС® виробляються угорським агрохімічних Холдингом Peters & Burg Ltd. на хімічному заводі «Агрокемія Шейе ЗРМ»
Орієнтовні ціни:
Рекомендуємо почитати:
ПРОТРУЮВАННЯ ЗЕРНОВИХ – ПОЧАТКОВИЙ ЕТАП ФОРМУВАННЯ ВРОЖАЮ (РЕКОМЕНДАЦІЇ)
ФИТОЭКСПЕРТИЗА СЕМЯН: КАК ЧИТАТЬ ПРОТОКОЛ ?
БОЛЕЗНИ ЗЕРНОВЫХ ПЕРЕДАЮЩИЕСЯ ЧЕРЕЗ СЕМЕНА
Як правильно підібрати засіб?
На ринку представлені не тільки протруйники насіння зернових, а й засоби, які запобігають розвитку шкідників.
Серед рекомендованих до застосування останнім часом добрими характеристиками відзначаються протруйники на основі таких діючих речовин, як: карбендазим, флутріафол, тебуконазол, манкоцеб, тритіконазол, флудіоксоніл, іпконазол, диніконазол-М, імідаклоприд, беноміл, тебуконазол у поєднанні з імазолілом, тебуконазол у поєднанні з тіабендазолом та імазолілом, дифеконазол у поєднанні з ципроконазолом, тіабендазол у поєднанні з тебуконазолом, карбоксин з тирамом, флутріафол з імазолілом та з таібендазолом, флутріафол з таібендазолом, карбендазим з карбоксином, тритіконозол з піраклостробіном, тритіконозол із прохлоразом, протіоконазол із тебуконазолом, протіоконазол із тебуконазолом та флуопірамом, флудіоксоніл із тритіконазолом, флудіоксоніл із ципроконазолом, азоксистробін із тебуконазолом та флудіоксонілом, імідаклоприд із тебуконазолом, тебуконазол у поєднанні з прохлоразом, епоксиконазол із карбоксином та імідаклопридом, карбоксин із тріадименолом та тебуконазолом, дифеконазол у поєднанні з флудіоксонілом та тіаметоксамом, імідаклоприд із клотіанідином та протіоконазолом, металаксил-М із тебуконазолом.
Щоб не помилитися у виборі і купити протруйник насіння необхідно знати основні характеристики діючої речовини, на основі якого розроблений даний препарат. Пропонуємо класифікацію компонентів, які входять до протруйників насіння:
Азоксистробін — фунгіцид класу стробілуринів. Особливістю цього препарату є те, що його не слід застосовувати повторно на наступний вегетаційний період цієї ж культури. Азоксистробін уповільнює мітохондріальне дихання шляхом блокування транспорту електронів у ланках енергетичного обміну. Цей препарат має тривалий захисний ефект проти несправжньої та борошнистої роси, фузаріозу колоса, пероноспорозу.
Дифеноконазол — це системний фунгіцид, протруйник насіння. Особливості дії його не залежать від більшості погодних факторів, проте за зниження теплової температури до 12°С і нижче ефективність препарату значно зменшується. Дифеноконазол переважає більшість препаратів за спектром дії. Поглинання цього препарату насінням відбувається поступово. Високу фунгіцидну дію препарат проявляє саме в найуразливіші періоди розвитку рослинного організму. Позитивною властивістю цього препарату є те, що обробку насіння можна проводити заздалегідь до терміну висіву — від декількох місяців до року. Під час передвисівної обробки дифеноконазол проникає всередину насіння та здатен у міру росту рослин поширюватись усім рослинним організмом. Усередині рослинних тканин цей препарат інгібує ріст міцелію гриба та знижує рівень його спороношення.
Імазаліл — діюча речовин системної дії (група похідні імідазолу). Знищує гельмінтоспоріозну та фузаріозну кореневі гнилі; має довгострокову дію проти аерогенної інфекції, такої як борошниста роса (на ранніх етапах прояву) та інші.
Карбоксин — речовина системної дії, проникає в насіння та частково в рослину, активно знищує збудників сажкових хвороб, кореневих і стеблових гнилей.
Металаксил-М— ефективний проти кореневих гнилей. Препарат гальмує або припиняє синтез нуклеїнових кислот, а особливо РНК рибосом. Внаслідок інгібування синтезу всіх видів РНК мітоз уповільнюється або взагалі припиняється. Металаксил має два оптичні ізомери – (R) та (S). Обидва мають подібні механізми дії і впливають на ріст міцелію та формування спор. Але тільки S-ізомер на додаток, ще діє на проростаючи спори та проникненні в рослину гіфи. Саме цей ізомер використаний в протруйнику. А це значно розширює захисні можливості препарату.
Прохлораз – діюча речовина класу імідазолів з захисною та викорінюючою дією. Стримує фузаріоз колоса на 50% при обробці після появи ознак хвороби. Прохлораз проникає в усі частини рослини і зберігає активність до 4 тижнів. Інгібує біосинтез стерину в мембранах клітин грибів.
Седаксан — новий препарат, який здатен контролювати найширший спектр збудників грибних хвороб насіння зернових культур (кореневі гнилі, снігова пліснява, сажки, пліснявіння насіння). Він справляє рістстимулюючу дію, посилює ріст і розвиток кореневої системи.
Тебуконазол — відноситься до триазолів третього покоління системної дії, має захисні, лікувальні та викорінюючи властивості. Швидко проникає в рослину і рівномірно розподіляється в ній. Має специфічний ефект проти всіх видів іржі зернових культур. Також володіє росторегулюючою дією, яка може перейти до ретардантної при несприятливих умовах. Пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів. За рахунок порушення процесів синтезу ергостеролів в мембранах клітин патогену ефективно знищує сажкові хвороби, захищає молоді рослини від гельмінтоспоріозної та фузаріозної кореневої гнилі, а також від септоріозу на перших етапах росту та розвитку культури.
Тіабендазол — діюча речовина системної дії (група бензимідозоли), яка зупиняє процеси поділу клітин патогену. Добре діє проти збудників сажкових хвороб, а також проти кореневих гнилей (гельмінтоспоріозної та фузаріозної). За рахунок переміщення в молоді органи проростка захищає культуру від хвороб вегетативних органів на перших етапах росту та розвитку рослин.
Тритіконазол – інгібує процес диметилювання біосинтезу стеролів і порушує вибіркову проникність клітинних мембран патогену. Завдяки поступовому пересуванню діючої речовини по рослинному організму, здійснюється лікувальна дія і зберігається персистентність (активність) на більш тривалий період.
Тирам — речовина контактної дії, знищує та контролює зовнішню інфекцію, а саме загнивання сходів та різні види плісняви.
Інсектицидна група
Імідаклоприд – поглинається проростками культурних рослин під час проростання і швидко та рівномірно поширюється по всіх органах рослини. За рахунок тривалої дії забезпечує захист проростків від сисних і гризучих комах-шкідників. Має контактну та шлункову дію. Блокує білкові рецептори нервових клітин, що робить неможливим передачу нервових імпульсів, викликає параліч нервової системи та загибель шкідника протягом декількох годин після початку харчування.
Тіаметоксам – вражає нервову систему комах, блокуючи рух нервових (електричних) сигналів з однієї клітини до іншої. Місце враження діючої речовини – це нікотиновий ацетилхоліновий рецептор (nAChR). В результаті комахи припиняють годуватися и гинуть. Шкодочиність комах припиняється миттєво після попадання діючої речовини до організму (контактно або з їжею) внаслідок припинення годування. Повна загибель наступає протягом 24 годин від голоду.
Підвищує рівень та активність специфічних білків які позитивно впливають на захисні властивості рослин а також підвищується енергія проростання, збільшується маса кореневої системи, більш розвинутіший листовий апарат.
Деякі протруйники мають ретардантні властивості (наприклад що містять Тебуконазол). Такі особливості дії препаратів на рослини варто враховувати і вміло застосовувати на практиці. Не можна висівати насіння пшениці озимої, обробленої такими препаратами, на глибину понад 5 см. Особливо важливо дотримувати глибини загортання насіння на 2–4 см у грунт для середньорослих і короткостеблових сортів, які мають коротке колеоптиле. Недотримання зазначеної глибини загортання — одна із причин зменшення польової схожості
Хочеш протруїти насіння ефективно? Роби це правильно!
Сучасні протруйники у рідких препаративних формах без додавання прилипачів розбавляють певною кількістю води. Для протруювання насіння колосових культур витрачають 8–10 л/т насіння, гороху, сої, люпину – 8, соняшнику – 12–15; кукурудзи-6–8; ріпаку – 10, картоплі – 5–6. Обробка насіння захисно-стимулюючими речовинами проводиться за допомогою універсальних протруювачів різних типів.
- вологість насіння після протруювання не повинна бути більшою за 1%;
- для завчасного протруювання (інкрустації) дозволяється використовувати насіння із вологістю 1–3% меншою, від нормовано кондиційної;
- недопущення травмування насіння у процесі проведення роботи з протруювання;
- повне і рівномірне покриття насіння захисно-стимулюючими речовинами;
- дотримання запрограмованої норми витрати препаратів для кожної партії насіння із відхиленням запрограмованої норми на ± 10%;
- насіння вологістю понад 14% можна обробляти не раніше як 2–3 дні до висівання.
Для зменшення пилоутворення протруєного насіння при зберіганні та сівбі, а також для покращення його плинності і зовнішнього вигляду можна використовувати барвники з полімером Sepiret®
-
Антал, т.к.с. (имазалил, 125 г/л+ тиабендазол, 80 г/л+ тебуконазол, 60 г/л; Нертус
Подробнее... Quick View -
Викинг, в.с.к. (карбоксин, 200 г/л +тирам 200 г/л; Нертус)
Подробнее... Quick View -
Кайзер (Тиаметоксам)
Подробнее... Quick View -
Венцедор (Тебуконазол, 25 г/л + Тирам, 400 г/л; ALFA SMART AGRO)
Подробнее... Quick View -
Кинто Дуо Протравитель 60 г/л прохлораза, 20 г/л триконазола; БАСФ
Подробнее... Quick View -
Авиценна (тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л; Альфа Смарт Агро)
Подробнее... Quick View -
Вітавакс (карбоксин, 200 г/л + тирам, 200 г/л; Arysta LifeScience)
Подробнее... Quick View -
Ламардор® Про (Протіоконазол, 100 г/л + Тебуконазол, 60 г/л + Флуопірам, 20 г/л; Bayer)
Подробнее... Quick View -
Контадор Макси – імідаклопрід, 600 г/л; Нертус
Подробнее... Quick View -
Командор Гранд – Імідаклоприд, 500 г/л + Альфа-циперметрин, 50 г/л; ALFA SMART AGRO
Подробнее... Quick View -
Командор Екстра -Імідаклоприд, 600 г/л; ALFA SMART AGRO
Подробнее... Quick View -
Протравитель инсектицидный Метакса -Тиаметоксам 350 г/л
Подробнее... Quick View -
Венцедор Протруйник Тебуконазол, 25 г/л + Тирам 400 г/л
Подробнее... Quick View -
Кінто Плюс Протруйник тритіконазол 33,3 г/л + флудіоксоніл 33,3 г/л + Ксеміум (флуксапіроксад) 33,3 г/л
Подробнее... Quick View
Позначки:Протруйники