Весняний погляд на досвід осіннього застосування фунгіциду Таліус®

Осінній гербіцидний захист дозволяє проводити обробку у найбільш чутливі фази росту бур’янів при вчасному застосуванні та оптимальних погодних умовах. Така обробка запобігає переростанню бур’янів, що зазвичай призводить до значної втрати вологи ґрунту та елементів живлення. З досвіду передових господарств, що застосовували гербіциди від «Дюпон» під час осіннього внесення: вони мали значно кращий фітосанітарний стан посівів, що вплинуло на продуктивність, які не поступалися ділянкам, де гербіциди застосовувалися лише навесні.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Телеграм каналViber чат

Внесення фунгіциду восени також має свої переваги, тому що останніми роками часто-густо посіви озимини потребують захисту від борошнистої роси, септоріозу, снігової плісняви.

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ТАЛІУС® ВОСЕНИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ФУНДАМЕНТУ ВРОЖАЮ:
• покращення зимостійкості та стійкості до інших несприятливих погодних умов;
• покращення розвитку кореневої системи;
• збереження потенціалу фотосинтезу рослин;
• позитивний вплив на коефіцієнт продуктивного кущіння;
• «здоровіший» старт і випереджаючий розвиток рослин навесні.

Таліус® – високоефективний фунгіцид для захисту озимої пшениці, який за рахунок унікального механізму дії забезпечує ефективний контроль рас збудника борошнистої роси, в тому числі тих, що проявляють резистентність до інших класів фунгіцидів. Фунгіцид має найдовший період захисної дії з усіх існуючих на ринку препаратів – до 6 тижнів.

Також за результатами осіннього застосування варто відмітити високу ефективність Таліусу® проти снігової плісняви. Посіви, оброблені восени Таліусом®, навесні не випадали, мали більшу кількість листків, динамічніше розвивались, що в результаті призвело до зростання врожайності на 5-8 ц/га.

Діючою речовиною Таліусу® є проквіназид – речовина з нового класу фунгіцидів (квіназолінів), що винайдений компанією «Дюпон» і не має аналогів серед існуючих на ринку препаратів. Його особливостями є здатністю стимуляції та посилення імунітету рослини до збудника борошнистої роси; блокування поширення патогену і зараження необроблених рослин завдяки утворенню парової фази і перерозподілу препарату  між сусідніми рослинами; здатність швидко проникати в оброблені тканини. Також Таліус® є абсолютно безпечний для довкілля, операторів та кінцевого споживача.

Під час осіннього захисту, рекомендовано вносити Таліус® 20 к.е. профілактично в так зване «нульове» внесення, або Т0 на ранніх стадіях розвитку культури (3-4 листки), до появи перших ознак розвитку борошнистої роси, у нормі 0,2-0,25 л/га при самостійному застосуванні. Тести на фізичну та біологічну сумісність довели, що Таліус® 20 к.е. не має будь-яких обмежень і є гарним партнером для бакових сумішей, в тому числі і з гербіцидами на основі сульфонілсечовин, такими як Калібр®, Ларен® Про та Еллай® Супер, при обов’язковому дотриманні послідовності приготування бакових сумішей.

Саме така схема осіннього захисту дозволить зберегти свій врожай здоровим, отримати прибавку та покращити якісні властивості зерна.

Особливості дії

Таліус® має здатність до трансламінарного проникнення та локально-системного переміщення в рослинах, що забезпечує більш рівномірне покриття та захист культури. Таліус® також здатний ефективно та на значній відстані (до 40 см) діяти завдяки паровій фазі (фумігаційний ефект), що надійно захищає оброблені, та, що особливо важливо, необроблені частини рослин.

Переваги застосування Таліус® 20 к.е.

  •  Спеціалізований фунгіцид – новий стандарт захисту проти борошнистої роси
  •  Єдиний фунгіцид з ефектом імуномодулюючої дії (ІМД), який забезпечує підвищену стійкість рослини до ураження хворобами
  •  Найдовший період захисної дії серед конкурентних пропозицій – до 6-ти тижнів (як мінімум на 2 тижні довше ніж наявні стандарти)
  •  Відмінний захист молодого приросту
  •  Забезпечує збереження асиміляційної активності, подовження фотосинтезу, що позитивно впливає на мікроклімат в посіві, продуктивність культури та якість зерна, в тому числі іноземної селекції
  •  Дозволяє розкрити генетичний потенціал цінних і перспективних сортів в інтенсивних технологіях вирощування, покращує якість насіння.
  •  Новий хімічний клас та унікальний механізм потрійної дії забезпечує ефективний контроль рас збудника борошнистої роси, стійких до інших груп фунгіцидів
  •  Синергізм: покращує контроль інших захворювань при використанні з фунгіцидами триазольної групи в бакових сумішах.
  •  Зниження інфекційного запасу збудників хвороби для наступних посівів зернових культур, зокрема озимини в осінній період.

Використані джерела:

Буклет Таліус® – осіннє застосування

ЗАКЛАДАЙТЕ ФУНДАМЕНТ УРОЖАЮ ЗЕРНОВИХ З ОСЕНІ

Таліус® 20 к.е. – новий стандарт для контролю борошнистої роси

ОСІНЬ – ЧУДОВА ПОРА, ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ І ЯКІСНЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ УРОЖАЮ…

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

Метки: , ,