Система контролю висоти штанги обприскувача Norac UC5

Norac UC5 — cистема автоматичного управління штангою, яка дозволяє точно автоматично визначати і регулювати становище штанги обприскувача щодо землі або культури за допомогою ультразвукових датчиків і гідроклапанів.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Точність висоти розпилення в поєднанні з контролем дозволить уникнути нерівномірності внесення хімії через нерівності рельєфу і висоти рослин.

Інтеграція з одного екрану — остання розробка компанії Norac в області контролю рівномірності висоти розпилювання UC5 Norac за допомогою ультразвукових датчиків дозволяє і гідравлічних пристосувань дозволяє утримувати штангу на заданій висоті над посівом. Що дозволяє домогтися максимальної рівномірності обробки рослин.

Система має можливість підключення до терміналу стороннього виробника для зручності налаштування, калібрування і роботи з UC5. Завдяки підтримці шини CAN, тільки один кабель, необхідний для підключення бортового комп’ютера з системою управління висотою розпилення.

Принцип роботи

Система Norac використовує ультразвукові датчики для моніторингу рельєфу поверхні рослин або ґрунту. Робота ультразвукових датчиків не залежить від освітлення при вимірюванні відстані до ґрунту або культури, дозволяючи механізаторам обприскувати при будь-якому освітленні в будь-який час доби.

Система UC5 оснащена функцією «крену» (визначення кута нахилу штанги), яка дозволяє системі контролювати і компенсувати штангу в центрі. Без цієї технології, розгойдування штанги можна контролювати тільки шляхом механічної зміни положення штанги або шляхом установки додаткових пристроїв на штанзі, які виключають розгойдування.

Ця система створена для ефективного управління штангою, не змінюючи її спочатку розробленої конструкції.

Датчик Norac UC5

За словами розробника, використання системи UC5 знижує стрес і втому оператора, тому, що немає необхідності рухати головою вперед-назад, щоб стежити за змінами в рельєфі. Система бере під свій контроль управління штангами над землею. Це дозволяє оператору зосередитися на більш важливій роботі.

В системі використовуються ультразвукові датчики, розташовані зліва, справа і в центральній частині штанги для автоматичної підтримки заданої висоти над землею. Дана система монтується на самохідні та причіпні обприскувачі.

Особливості системи:

  • Можливість монтажу на всі відомі причіпні і самохідні обприскувачі;
  • Можливість переустановки на іншу машину;
  • Можливість роботи в нічний час доби;
  • Підвищення точності і рівномірності внесення хімії;
  • Можливість обробки більшої площі;
  • Попередження штанг від пошкоджень;
  • Підвищений комфорт роботи оператора;
  • Окупність менш, ніж за 1 рік.

Джерело:

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

Метки: ,