Пшениця озима – технологічна карта (рахуємо прибуток)

Пропоную до перегляду електронну таблицю, що дає змогу моделювати технологія вирощування та прорахувати орієнтовно технологічну карту для визначення рівня рентабельності вирощування озимої пшениці та прибутковості культури.

Завантажити таблицю технологічної карти:

Агроплан пшениця (економ) – з нашого сайту, пряме посилання.

Агроплан пшениця (економ) – Google Диск

Для кожного господарства слід робити корегування згідно умов, наявної техніки, та інших ресурсів

Звертайтеся! Прорахуємо разом вашу технологію для конкретної культури. Зроблю агрономічний аналіз. Підберемо оптимальну систему захисту рослин. Забезпечу гербіцидами та іншими ззр та мікродобривами. Лише якісні та по оптимальних цінах. Відправимо по Україні Нова Пошта або Ін Тайм.

+380662156358 +380676613009 Валерій. ТОВ “ОДІН АГРО ТРЕЙД”

Технологія вирощування озимої пшениці головні моменти (переглянути)

Висновок:

Головні моменти витрат це добриво, оренда землі, податок, насіння, послуги сторонніх, дизпаливо.

Розглянемо де можливо економити:

Оренда землі щорічно підіймається – в довгостроковій перспективі доцільно купувати, або підписувати емфітевзис.

Податок – якщо у вас великі або середні обсяги реалізації продукції, доцільно бути платником ПДВ, та використовувати кошти спецрахунку для розвитку господарства (ЗЗР, Добрива, Насіння, Техніка…)

Насіння – щорічна купівля елітного насіння не доцільна, краще мати ділянку розмноження та використовувати власний посівний матеріал.

Послуги сторонніх – відмова від послуг дозволить економити на послугах, але потребує капіталовкладень в техніку, персонал запчастини.

Дизпаливо – як варіант зменшення витрат це перехід на мінітіл, або прямий посів. Витрати можливо скоротити до 20- 25 л/га.

ЗЗР – слід дотримуватись сівозміни, що дасть змогу не використовувати деякі препарати та перейти на більш дешевші. Слід об’єднуватись та робити закупки по оптових цінах. Як варіант розглянути препарати генерики, хоча завжди слід порівнювати ціну, якість, погодні умови…

Добриво – зробити аналіз грунту та використовувати раціонально добрива. Сіяти після бобових. Азотні добрива у вигляді КАСу.