Протруйник Антал – Новітній захист в зручній фасовкі 1 л на 2 т насіння зернових

Антал захищає від грибків та сприяє розвитку зернових лише за 384 грн/т а то и менше…
Протруйник насіння Антал – препарат виробника «Нертус», власника біля 60-ти фірмових зареєстрованих пестицидів та мікродобрив. Фунгіцид системної дії захищає посівний матеріал від грунтової, насіннєвої та аерогенної інфекцій,  сприяє збільшенню темпів росту паростків (за умови якісного насіння).

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Телеграм каналViber чат

 

Замовити протруйник “Антал”  з нормою 0,3-0,4 л/т насіння та дізнатися більше можна у  нас компанія ТОВ “ОДІН АГРО ТРЕЙД” по телефону вказаному на сайті. Ціна договірна залежить від фасовки та об’єму орієнтовно тара 1л=960 грн, 5л=4585 грн.  Оптову та вашу  ціну від об’єму  уточнюйте!

Спектр дії препарату

Володіє широким діапазоном дії. Застосовується проти твердої, летючої сажки, фузаріозної і гельмінтоспоріозної кореневої гнилей, борошнистої роси, іржі пшениці і ячменю.

Особливості Антала від Нертус
Засіб є сумішшю трьох діючих речовин: тіабендазол (80 г/л), імазаліл (125 г/л), тебуконазол (60 г/л).

Тіабендазол зупиняє ділення клітин патогенів, тим самим виліковує від кореневої гнилі (гельмінтоспоріозна, фузаріозна гнилі) та захищає вегетативні органи рослини на ранніх етапах сходження. Імазаліл також знищує гнилі та додатково захищає від аерогенної інфекції (борошниста роса та ін.). Тебуконазол завдяки впливу на клітинному рівні вражає головневі хвороби, захищає паростки від грибків.
Протруювач Антал добре впливає на схожість насіння, стимулює кореневу систему, чим покращує перенесення зими. Зауважимо, що Антал – засіб не для стимуляції розвитку рослини, а для захисту від шкідників у вигляді грибків та інфекцій. Показники врожаю покращуються завдяки якісному посівному матеріалу та дієвості протруйника.

Застосування препарату
Фунгіцидний протруйник Антал розрахований на обробку насіння озимої пшениці та ярового ячменю. Засіб пропонується у вигляді концентрату і розводиться за рекомендаціями виробника, згідно з нормами витрат (на 9,7-9,5 л води береться 0,3-0,4 л препарату).

Норма внесення:

– пшениця озима 0,3 – 0,4 л/т;

– ячмінь озимий 0,3 – 0,4 л/т.

Для кращого ефекту дії протруйника озимої пшениці Антал важливо знати:
•    Насіння використовувати якісне: з високим відсотком схожості, енергії проростання зернин.
•    Посівний матеріал очищувати від бруду, пилу, насіння, яке механічно травмували, вегетативних залишків рослин.
•    Вологість зерна має бути не нижче 12-14%.
•    Матеріал обробляти повністю та рівномірно.
•    Машини для протруєння типу Мобітокс повинні добре регулюватися.
Коли бакову суміш наносять на зерна – контролюють кількість насіння, що проходить через автоматику, та кількість препарату, щоб протруєння було рівномірним.

Наприклад, на 1 т насіння можна застосувати наступну схему:

0,4 л Антал + 0,5 – 1 л Кайзер + 2 л Мікродобриво + 0,2 кг Гумат та ПЕГ+ 7,10 – 6,6 л води.