Осот, Молочай, Берізка – Як боротись?!

Осот, молочай і берізка дуже злосні бур’яни і дуже часто, боротьба з ними, перетворюється на справжню муку для фермерів.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Телеграм каналViber чат

Так як найбільш вразливим місцем в цих бур’янів, є корінь, то залишилося лише знайти найефективніший спосіб в його знищенні, а в цьому нам можуть допомогти лише тільки гербіциди, так як механічна боротьба може виявитися малоефективною. Кращі гербіцид для боротьби з осотами, молочаєм і берізкою, це системні гербіциди, які після того як потраплять на листочок бур’яну і вбереться, зможуть поширитися по всій рослині і потрапити в найвіддаленіший ділянку його кореневої системи, знищуючи бур’ян.

Для боротьби можна використовувати і післясходові гербіциди на основі діючої речовини дікамба (Декабрист 480 і Дикань), а також на основі клопіраліду (Осотін і Мікадо), 2,4 Д. ( Амінка і Дісулам) і суміш диметиламінної, калієвої і натрієвої солей (МЦПА), яка є в складі препарату Базагран.

Але просто внести гербіцид мало, найголовніше внести гербіцид в правильній фазі розвитку бур’яну, що б препарат максимально ефективно подіяв на нього. Найзручніший час, що б повністю знищити осот і берізку, це внести гербіцид восени (у вересні або жовтні місяці). Також дуже важливо дотримуватися норм витрати препарату інакше якщо переборщити з дозою, то можна швидко знищити частину рослини над землею і це завадить поширенню діючої речовини до коренів.

Також для боротьби з осотом і берізкою, дуже добре використовувати бакові суміші. Добре справляється зі своїм завданням бакова суміш з гліфосату, клопіралід і 2,4 Д. в якості провідника. 2,4 Д. добре проникає через листочки і добре розноситься по бур’яну, поширюючи при цьому клопіралід і ізопропіламінну сіль гліфосату (Аргумент, Геліос і Рауль…).

Оптимальне рішення – бакова суміш :

+ Ізопропіламінна сіль гліфосату 4 л/га або Калійна сіль гліфосату 3 л/га

+ Дикамба  0,5 л/га

+ азотні добрива селітра/карбамід 2-5 кг/га

Після всіх цих обробок, є невеликий шанс що деяка частина бур’яну все ще залишиться живий і почне навесні вилазити. Деякі фермери перестають приділяти цьому уваги, так як вважають що ці залишки не зможуть завдати великої шкоди, а даремно. Всі ці залишки потрібно обов’язково добити навесні або влітку інакше бур’ян знову може сильно разрост, завдаючи знову псування для культурних рослин в наступні роки.

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">