Насіння соняшника від “Нертус Агро” під Гранстар, Євролайтнінг

Пропонуємо придбати насіння Соняшника сербської селекції під Гранстар та Євролайтнінг, а також гербіциди. Телефонуйте: +38 066 215 63 58 // +38 067 66 13 009. Є залишки минулого року, а також  свіже насіння. Відправимо по Україні

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

ОПТОВІ ЦІНИ УТОЧНЮЙТЕ!

Завантажити каталог: Каталог насіння – 2019.pdf

Передпосівна підготовка проводиться на сучасному технологічному обладнанні РETKUS. Після проведення первинного та вторинного очищення, сушіння, калібрування й обробки протруйниками, повністю готове до висіву насіння розфасовуються у фірмові паперові мішки.

Гібриди під Експрес, Гранстар, Грізний – технологія “Сумо”: НС-Х-498, НС-Х-496

 • Ціна за фракцію “Еліт” – договірна орієнтовно 2100-2150 грн (запитуйте)– понад 9,5 кг/мішок.
 • Фракція “Стандарт” – договірна 1750 грн/мішок – понад 7 кг/мішок

А також гербіциди – ціна орієнтовна, запитуйте!

 • А також гербіцид Грізний Експерт , Шериф
 • Протизлаковий Харума (хізалофоп-П-етил, 125 г/л, 0,7-1,2 л/га) 
 • Інші…

НС-Х-498 – простий гібрид соняшнику, виведений з насіння сербської селекції. Призначений для вирощування c використанням технології СУМО.

Період вегетації рослин триває 108-113 днів. Найкраще проявляє себе в кліматичних умовах, характерних для лісостепової та степової зон України.

Характеристика гібрида НС-Х-498: Відрізняється середньою інтенсивністю росту сходів на початковому етапі. Максимальна висота дорослої рослини становить 140-160 см, товщина стебла – середня. Гібрид відрізняється високими показниками врожайності (більше 45 ц / га при дотриманні рекомендацій щодо вирощування) і неймовірною стійкістю до найбільш типовим хвороб (фомопсис, фомоз, вугільна гниль, соняшниковий моль), а також стресових факторів вирощування. Також він характеризується стійким імунітетом до 7-ми рас вовчка. Вроджена здатність утворювати розгалужену потужну кореневу систему, допомагає рослинам краще використовувати грунтову вологу і переносити посуху. Таким чином, гібрид НС-Х-498 дуже стійкий до вилягання і осипання.

НС-Х-496 – простий гібрид соняшнику, виведений сербської селекцією.

В Україні призначений для вирощування за технологією сумо. Період вегетації рослин триває 105-110 днів. Найбільш підходить під кліматичні умови, які характерні для лісостепової та степової зон України.

Характеристика гібрида НС-Х-496: Відрізняється середньою інтенсивністю росту сходів на початковій фазі. Доросла рослина досягає у висоту максимум 170-180 см і формує стебло середньої товщини. Гібрид відрізняється високою потенційною врожайністю (понад 45 ц / га при дотриманні рекомендованих умов вирощування), високою стійкістю до таких поширених захворювань олійних культур, як фомопсис, фомоз, вугільна гниль, соняшниковий міль, до шкідників, зокрема, 5-ти рас вовчка, і стресових умов зовнішнього середовища.

Рослини даного гібрида утворюють розгалужену потужну кореневу систему, яка допомагає їм ефективніше використовувати грунтову вологу, в тому числі з глибини до 2,5 м, і переносити посуху. Завдяки цьому, гібрид НС-Х-496 є дуже стійким до вилягання і осипання.

ІМІ технологія – гібриди під Євролайтнинг, Євроленд: Прімі, Рімісол

 • Ціна за фракцію “Еліт” – договірна 2100-2150 грн (запитуйте) – понад 10 кг/мішок.
 • Фракція “Стандарт” – договірна 1750 грн/мішок – понад 7 кг/мішок.
 • А також гербіцид Євро Ленд (5л) – 400 грн/л, Імпреза (20л) –
 • Інші…

РІМІСОЛ – гібрид соняшника, призначений для вирощування за технологією «Чисте Поле», яка дозволяє сільгоспвиробникам контролювати різносортні бур’яни після сходів посівів рослин. Ця технологія є тандемом з гербіцидів «Євро-Ланг» або «Євро-Ленд» від компанії «Нертус» та генетично стійких до них гібридних сортів соняшника, в тому числі РІМІСОЛ.
Виведений сербською селекційною службою, в Україні виготовляється в ізольованих польових умовах компанією «Нертус Агро». Має високу нектарну продуктивність. Період вегетації триває трохи більше, ніж у ранньостиглих сортів і складає приблизно до 110 днів. На початковій стадії інтенсивність росту досить висока. Максимальна висота сформованої рослини сягає 160 см, товщина стовбура – середня, а коренева система – потужна і сильно розгалужена. Завдяки цьому соняшник може всмоктувати ґрунтову вологу навіть з глибини від 1,5 до 2-х метрів.
РІМІСОЛ має дуже високу стійкість до посухи та осипання насіння, а також розповсюджених хвороб олійних культур та шкідників. Спокійно переносить застосування гербіцидів імідазолінової групи. Водночас при вирощуванні даного гібридного сорту соняшника не рекомендується зловживати азотними добривами та надто великою густотою посіву.

 

Класичні гібриди: НС РОМЕО, НС ФАНТАЗІЯ, НС-Х-6044.

 • Ціна за фракцію “Еліт” – договірна 1500грн- понад 9 кг/мішок.
 • Фракція “Стандарт” – договірна…$/мішок – понад 7 кг/мішок

А також з підвищеною стійкістю до вовчка: НС Фалкон

А також запитуйте гербіцид грунтовий: 

 • Пропізохлор, 720 – 2-3 л/га: Беленус, Сора-Нет …
 • Прометрин, 500 – 1,5-3 л /га: Софіт, Перун …

Протизлаковий Харума (хізалофоп-П-етил, 125 г/л, 0,7-1,2 л/га) – 275 грн/л

 • Інші…

– В чому особливість цих гібридів?

 – НС Ромео має період вегетації 107–112 днів, НС Фантазія — 112–117 днів і НС Фелікс — 115–120 днів. У гібриду .

Стійкість до полягання, посухи та осипання у гібридів НС Ромео та НС Фантазія висока, а у НС Фелікс — найбiльшiй вихiд олii, до 55%.

Для всіх цих гібридів характерна висока і, що ще важливіше в умовах нинішніх кліматичних змін, стабільна врожайність. Крім того, вони стійкі до багатьох хвороб, які останніми роками активізуються. Наприклад, ще кілька років тому мало хто чув про попелясту гниль, а в останні 3 роки вона швидко прогресує. Але такі гібриди з нашого асортименту, як НС Фантазія, НС Фелікс чи НС Ромео, вже мають генетичну стійкість до неї. Та позаяк генетична стійкість не може бути абсолютною, ми додатково протруюємо наше насіння фунгіцидами (ФАЕР) проти попелястої гнилі.

Тож ми спеціально рекомендуємо ці гібриди, перш за все сербської селекції, для центрального Лісостепу і Західної України — регіонів, які останніми роками теж активно взялися за соняшник. З цими гібридами вони зможуть збирати високі врожаї насіння з хорошими показниками олійності.

Водночас ці гібриди вирощуються по всій території України. Більше того, по всій Україні розташовані й ділянки гібридизації, та демонстрацiйнi поля. Також ми експортуємо насіння цих гібридів до Молдови.

 – Чи мають вони стійкість ще до якихось хвороб, крім попелястої гнилі?

 – Так. Гібриди НС Ромео, НС Фантазія і НС 496 відрізняються стійкістю до несправжньої борошнистої роси — теж однієї з найбільших проблем для виробників соняшнику.

 – Це інтенсивні гібриди чи, навпаки, для незаможного господаря?

 – Всі ці гібриди — інтенсивного типу. Тобто, чим більше в них вкладаєш, тим більше вони віддають. Краще, щоб вони вирощувалися на хорошому агрофоні. Ці гібриди добре відгукуються на родючість грунту, на внесення всього комплексу поживних елементів, в т. ч. мікроелементи.

 – І скільки вони можуть так віддати?

 – Вони розраховані на врожайність 40–50 ц/га. За сприятливих умов можна зібрати до 55 ц/га. Зокрема, у гібриду Рейна потенціал урожайності становить понад 40 ц/га, у сербських — понад 45 ц/га.

 – А скільки вони дають на практиці?

 – Це цифри з практики. Наприклад, гібрид НС Фантазія на демонстраційних полях у Вінницькій обл. дав 45,3 ц/га, у Хмельницькій — 53,7 ц/га. Інші гібриди на Хмельниччині дали не менше 47 ц/га.

 – А яка картина спостерігалася на Півдні?

 – Звичайно, торішня посуха далася взнаки на всіх гібридах. Але дехто навіть там отримав від наших гібридів по 40 ц/га. Мінімальна цифра, яку мені називали, — 17 ц/га. Тож можна стверджувати, що вони краще, ніж більшість інших, перенесли посуху. Адже у гібридів НС Ромео чи НС Фелікс стійкість до посухи та спеки — одна з основних особливостей.

 – А яка олійність  гібридів?

  – Найвища олійність у гібрида НС Фелікс — 55%. У решти — від 48 до 52%.

 – Ще однією болючою проблемою для виробників соняшника в даний час є вовчок. Яка у Ваших гібридів стійкість до вовчка?

 – Так, це одна з найбільших проблем. І для селекціонерів соняшнику — теж. Адже вони ніяк не можуть встигнути за всіма мутаціями вовчка. Справа в тому, що створити гібрид, стійкий до певної раси вовчка, можна тільки після того, як ця раса з’явиться і, відповідно, завдасть чималої шкоди соняшнику.

Найбільш стійкий до цього паразита серед гібридів нашого асортименту — НС ФАЛЬКОН, НС-Х-26752. Вони мають стійкість до 8 рас вовчка. Тож він найкраще підійде для півдня України, який дуже потерпає від вовчка. Натомість на Західній Україні, на Поділлі, де вовчок ще не настільки розповсюджений, хороші результати показують і гібриди сербської селекції, стійкі тільки до 5 рас вовчка.

 – То це нестійкі до гербіцидів гібриди?

 – Саме ці гібриди — це прості гібриди, тобто нестійкі до гербіцидів. Але в нашому асортименті є 2 гібриди, стійкі до імідазолінонів  — в асортименті компанії Нертус ці препарати мають назву Євро-Ланг і Євро-Ленд. Це гібриди Прiмi і Рiмісол, придатні для вирощування за технологією Чисте Поле®. Також є 2 гібриди, стійкі до трибенурон-метилу (т. зв. технологія Сумо®, що застосовує препарат Грізний Експерт з ассортименту Нертус) — НС 496 і НС 498. Обидва останніх гібриди — гомозиготні, тобто стійкість до відповідного гербiциду, мають і батьківська, і материнська форми. Тож на ці гібриди за один раз можна вносити до 50 г/га трибенурон-метилу (Грізний Експерт).

 

Метки: