Насіння соняшника від “Нертус Агро” під Гранстар, Євролайтнінг

Пропонуємо придбати насіння Соняшника сербської селекції під Гранстар та Євролайтнінг, а також гербіциди.  Є залишки минулого року, а також  приймаємо заявки на свіже насіння. ✅100% Оригінал ✅ПДВ ✅ ОПТ та Роздріб ✅Консультація агронома ✈ Доставка по Україні  ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009

Ціна в залежності від гібрида, року 2020 чи 2021, фракції (стандарт, еліт, еліт+) від 2000грн на 2,2-2,5га. МОЖНА ПОДИВИТИСЬ НА СКЛАДІ В ПОЛТАВІ

КАТАЛОГ НАСІННЯ НЕРТУС 2022 (*.pdf)

Натисніть для перегляду каталога: Каталог насіння – 2021.pdf

ОРІЄНТОВНІ ЦІНИ

 

Якщо перед Вами питанням: “Яке насіння посіяти, щоб отримати прибуток”, то пропонуємо купити насіння соняшника Нертус, що адаптоване до теперішніх погодних змін, високоврожайне і доступне по ціні.

Для вирощування посівного матеріалу компанія Нертус закуповує батьківські лінії в Сербії і Туреччині. Сербська лінія гібридів поставляється світовим центром селекції соняшника Інститутом рільництва і овочівництва з м. Нові Сад і представлена ​​такими гібридами: Прімі Рімісол НС 496 НС 498 НС Ромео НС Фантазія.

Турецька селекція представлена ​​селекційною компанією Май Сідс і гібридом Рейна, що вирощується Нертус Агро.

Компанія «Нертус Агро» є офіційним партнером НДІ польовництва та овочівництва м.Нові Сад (Сербія) і володіє офіційним правом виробництва насіння гібридів соняшнику і кукурудзи на батьківських формах сербської селекції.

Насіння гібридів вирощуються в умовах суворої просторової ізоляції в господарствах центральної, східної ті південної України. Компанія дотримується всіх, без винятку, технологічних вимог, необхідних для виробництва високоякісного насіннєвого матеріалу. Хімічний захист посівів забезпечується оригінальними пестицидами торгової марки Нертус ®.

Доопрацювання насіннєвого матеріалу і передпосівна підготовка насіння здійснюється на насіннєвому заводі, укомплектованому новим технологічним обладнанням PETKUS (Німеччина). Після проведення первинного та вторинного очищення, сушіння, калібрування й обробки протруйниками, повністю готове до висіву насіння розфасовуються у фірмові паперові мішки.

 

Компанія «Nertus» більше десяти років працює і розвивається в аграрній сфері. Її продукція цінується на європейському, вітчизняному ринках, все вирощені гібридні сорти соняшнику обов’язково проходять необхідне тестування і лише потім, отримують сертифікат і поставляються на аграрний ринок.

Всі гібриди, виведені даною компанією, мають відмінну стійкість до популярних агрохімікатів. Як правило, у кожного сорту цей список свій. Соняшники мають розгалуженою кореневою системою, що дозволяє вирощувати маслянисті насіння в будь-якому регіоні України.

Характеристика насіння соняшнику Nertus

Насіння соняшнику Нертус характеризуються десятками виведених селекціонерами рослин, де кожна має ексклюзивні характеристики. Незважаючи на численність сортів, можна вивести якісь середні значення і показники. На якість вказує середня вага 1 тис. Зерен – вона становить 70-73 грама. Посівна одиниця –  вагою 8-13 кг. Кількість зерен – 150 тис. Що стосується врожайності, то показник досягає 43-47 ц / га. Період вегетації коливається в межах 105-115 днів. Відомі різні технології вирощування, але практично все насіння соняшнику Нертус демонструють кращі показники з технологією Clearfield та СУМО.

Стійкість до хвороб

Компанія Нертус пропонує клієнтам насіння соняшнику, які толерантні до захворювань. До переліку входить фомопсис, борошниста роса, іржа та ін. Кожен конкретний перелік відноситься до окремо взятому сорту. Завдяки цьому, знаючи найбільш поширені хвороби в своєму регіоні, можна купувати тоько стійкі сорти. До речі, стійкість перед хворобами закладена на генетичному рівні.

Переваги гібридів Nertus

Продукція від Nertus – це високоякісне насіння, що характеризуються стійкістю до хвороб, наявності розвиненої кореневої системи і можливістю посіву навіть в посушливих кліматичних зонах. Не останню роль відіграє висока врожайність

 

Позначки: