N-Лок™ Макс Стабілізатор азоту – Залиш азот рослинам!

N – Лок™ Макс, завдяки інгібуючій дії на бактерії Nitrosomonas, уповільнює процес перетворення азоту амонійної форми в нітратну (процес нітрифікації). N-Лок™ Макс – стабілізатор азоту в ґрунті (інгібітор нітрифікаціі). Виготовлений на основі інноваційної формуляції OPTINYTE™, N-Лок™ Макс дає змогу довший час зберігати азот, внесений з мінеральними та органічними добривами, в стабільній амонійній формі. Це забезпечує кращу доступність і пролонгацію споживання азоту рослинами, сприяє формуванню вищого врожаю кукурудзи, ріпаку та зернових культур.

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ

Пропонуємо  🌽Насіння Кукурудзи, 🌻Насіння Соняшника ,💰Мікродобриво

💧Засоби захисту рослин:(Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, Прилипач...)

для пшениці, для сої, для соняшника, для кукурудзи...  

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

 ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009 ✉КОНТАКТИ , 📲Telegram-канал

Тут може бути ВАША РЕКЛАМА

ОПИС ПРОДУКТУ

Діючі речовини: нітрапірин, 300 г/лПрепаративна форма: мікрокапсули, водний концентрат

Препаративна форма: мікрокапсули, водний концентрат

Упаковка: каністра, 10 л
Норма використання: 1,7 л/га
Орієнтовна ціна 15,85USD = близько 387 грн/л
ЗАМОВЛЯЙТЕ за телефоном вказаному на сайті

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

 • Подовжує період доступності азоту для культури
 • Забезпечує підвищення кількісних та якісних показників урожаю
 • Зменшує вимивання нітратів та вивільнення закису азоту
 • Підвищує вміст хлорофілу в рослинах
 • Оптимізація потенціалу урожайності культури (до 7% збереженого врожаю)
 • Збереження інвестицій
 • Ефективне використання азотних добрив
 • Зменшення викидів оксиду азоту в атмосферу
 • Зменшення промиву нітратів у ґрунтові води
 • Інноваційна формуляція
 • Більший вміст нітрапірину в новітній

N-Лок™ Mакс не замінює азотні добрива. Він допомагає зберегти та пролонгувати їх присутність.

Багаторічні дослідження, проведені компанією в більше ніж в 25-ти країнах світу, підтверджують позитивний вплив нітрапірину на перетворення азоту в ґрунті і ефективність використання азотних добрив, зниження втрат шляхом денітрифікації і вимивання нітратів, покращення азотного живлення культур, підвищення їх врожайності і якості продукції. Так, за даними 239 дослідів як позитивних так і від’ємних, проведених в різних регіонах США,середня надбавка врожаю кукурудзи на Середньому заході склала 5,4 ц/га.

Інгібітори нітрифікації широкого застосовуються в сільськогосподарському виробництві багатьох розвинутих країн, де вони використовуються під такі культури, як кукурудза, рис, пшениця, бавовник, ріпак, овочеві культури та ін.

Споживання азоту кукурудзою і дія N-Лок™ Mакс

N-Лок™ Mакс турбується про ефективне використання азотних добрив рослинами, в процесі їх росту та розвитку

Використання N-Лок™ Mакс з азотними добривами на зернових культурах зменшує засвоєння великої кількості нітратів, попереджаючи надлишкове споживання азоту та розвиток надмірної вегетативної маси рослин, що може привести до вилягання посівів. Кукурудза в процесі росту порівняно пізно споживає азот. Тож N-Лок™ Mакс піклується про правильний розподіл доступного азоту в залежності від потреби в ньому.

Оптимізація потенціалу врожайності

Постійне зростання потреби у продуктах харчування, підвищення відповідальності у їх виробництві та підходах удобрення – це далеко не єдині виклики, які на сьогодні стоять перед агрономами. Успішне та ефективне вирощування аграрної продукції вимагає залучення інновацій. N-Лок™ Макс є інноваційним рішенням пролонгування дії азоту в ґрунті, для оптимальної взаємодії між ефективністю та урожаєм, між ефективністю використання добрив, урожайністю та впливом на довкілля.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗАСТОСУВАННЯ

N-Лок™ Mакс слід застосовувати за допомогою звичайного наземного обприскувача з нормою робочого розчину 100-200 л/га до, одночасно чи після внесення азотних добрив. Використовується з усіма типами азотних мінеральних добрив: гранульованими (карбамід, сульфат амонію та ін.), рідкими (КАС, аміачна вода та ін.), які вміщують азот в амонійній, амідній та аміачній формах та з рідким гноєм. Рідкі добрива та гній можна змішувати з N-Лок™ Mакс безпосередньо в місцях збереження перед застосуванням або під час завантаження добрива у бочку.

Культура Норма витрати, л/га Період внесення Спектр дії Кількість обробок за сезон
Кукурудза, пшениця озима, ячмінь озимий, ріпак озимий, рис 1,7 Препарат слід застосовувати до, одночасно чи після внесення мінеральних (рідких або гранульованих) та органічних азотних добрив. N – Лок™ Mакс повинен бути зароблений в ґрунт (культивація, полив, опади 12 мм). Оптимальний строк внесення – рання весна, пізня осінь. Тимчасове пригнічення активності нітрифікуючих бактерій роду Nitrosomonas від 4 до 12 тижнів. 1 за сезон

Джерело:

Позначки:, , ,

ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВИМ