Микроудобрения

Пропонуємо придбати мікродобриво від НЕРТУС та інших компаній (НайсТерраТарса, Долина, Вуксал, Лебозол, Яра). У нас знайдете Бор, Цинк, Гумат, Амінокислоти, Добриво з набором макро- и мікроелементів для обробки насіння та листового підживлення.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Скачать каталог с микроудобрениями НЕРТУС 2019 


Нертус Бор – роздрібна  ціна: 110 грн/л

Нертус Бор – Висококонцентроване рідке борне добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі.

Діюча речовина: В (бор-етаноламін), 150 г/л


Нертус Декабор – роздрібна  ціна: 80 грн/л

Нертус Декабор – Висококонцентроване рідке борне добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі.

Діюча речовина: В (бор-етаноламін), 100 г/л


Нертус Цинк  – роздрібна  ціна: 140 грн/л

Нертус Цинк – Висококонцентроване рідке цинкове добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі.

Діюча речовина: Zn, 120 г/л


Нертус Мікс Кафос   – роздрібна  ціна: 220 грн/л

Нертус Мікс Кафос – Рідке фосфорно-калійне добриво з фунгіцидними властивостями. Завдяки тому, що фосфор знаходиться у формі фосфіту, добриво застосовують з метою профілактики та захисту рослин від ряду грибкових і бактеріальних хвороб, легко засвоюється рослинами. Під дією добрива формується потужна коренева система.

Діюча речовина: P2О5 (фосфор у формі фосфіту РО3), 30 %; калій (К2О), 20 %; карбонові та амінокислоти , 1 %


Нертус Фотосинтез  – роздрібна  ціна: 110 грн/л

Нертус Фотосинтез – Висококонцентроване рідке добриво з набором макро- і мікроелементів для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.
Забезпечує рослини основними поживними речовинами, необхідними для оптимальної роботи фотосинтетичного апарату.

Діюча речовина: N, 45 г/л; P2O5, 65 г/л; K2О, 45 г/л; SO3, 35 г/л; Zn, 8 г/л; Cu, 8 г/л; Mn, 6 г/л; Fe, 6 г/л; B, 6 г/л; Mo, 0,15 г/л; Co, 0,05 г/л


YaraVita GRAMITREL   – роздрібна  ціна: 185 грн/л

YaraVita GRAMITREL (ЯраВіта Грамітрел) це збалансована комбінація основних мікроелементів для зернових культур. YaraVita GRAMITREL є висококонцентрованим добривом, яке розчиняється і змішується швидко і легко в резервуарі обприскувача без необхідності будь-якого попереднього змішування.

Склад: Азот (N) – 64 г/л = 3,9% Магнiй (Mg) – 150 г/л = 9,1% (MgO – 250 г/л = 15,2%) Мiдь (Cu) – 50 г/л = 3,0%
Марганець (Mn) – 150 г/л = 9,1% Цинк (Zn) – 80 г/л = 4,9%


FOLICARE 18-18-18+ ME (25КГ)  – роздрібна  ціна: 60 грн/кг (1500 грн/25кг)

Фолікер (18-18-18) розроблений для позакореневого підживлення та може використовуватись в системах фертигації також. Цей живильний збалансований продукт забезпечує додаткове живлення на початку і в середині росту с/г культур. Не містить хлору.
Рекомендується для злакових, ріпаку, соняшника, кукурудзи, огірків, томатів та плодових дерев.


Амікс – роздрібна  ціна: 360 грн/л

Амікс – Висококонцентроване рідке добриво-антистресант з амінокислотами. Підвищує стійкість до несприятливих умов.

Діюча речовина: протеїни, в т.ч. вільні амінокислоти , 20 %; N, 3,2 %; P2O5, 3,9 %; калій (К2О), 3,2 %; MgO, 1,15 %; мікроелементи , до 1 %; редуційовані цукри, до 1 %; вітаміни, до 1 %


ГУМІЛАЙТ (аналог Гуміфілд) – роздрібна  ціна: 550 грн/кг

Гумілайт – Стимулятор росту, антистресант. Містить високу концентрацію гумінових кислот, джерелом яких є особливий вид бурого вугілля (леонардіт). Підсилює антистресовий ефект та імунітет рослин до хвороб. Стимулює розвиток кореневої системи.

Діюча речовина:  солі гумінових кислот, фульвокислоти , 80 %; в т.ч. амінокислоти , 10-12 %; калій (К2О), 10-12 %; мікроелементи , 2 %


Нертус ПлантаПег – роздрібна  ціна: 220 грн/кг

Нертус ПлантаПег – Стимулятор росту для обробки насіння та вегетуючих рослин. Завдяки впливу на фізіологічні процеси, препарат сприяє отриманню дружних та вирівняних сходів, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів (високі та низькі температури, низький рівень вологості повітря, обробка пестицидами).

Діюча речовина: ПЕГ-400 та ПЕГ-1500, 800 г/л; фульвокислоти та солі гумінових кислот, 4 г/л


  Скачать файл для просмотра  и расчета количества удобрений

Предлагаем оптимальную  систему питания микроэлементами от Нертус,  которая включает основные микро- и макроэлементы необходимые для качественной работы организма растений. Данный набор элементов является оптимальным для функционирования фотосинтетического аппарата. Малейший недостаток любого элемента питания провоцирует сбой в метаболизме растений, поэтому важно проводить профилактику нехватки микро и макроэлементов.

 

Метки: , ,