мікродобриво нертус

Мікродобриво та ад’юванти Нертус

У нас ви можете придбати мікродобрива Нертус для пшениці, сої, кукурудзи, соняшника та інших сільськогосподарських культур за доступними цінами із доставкою по Україні. Замовляйте просто зараз!  ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009

📌На сайті лише частина товару, та орієнтовні ціни – тому краще, залишити заявку, уточнити ціну або поторгуватись.

Перелік мікродобрив та ад’ювантів Нертус

>> Каталог: Мікродобриво та адьюванти Нертус 2021


Мікродобриво Нертус

Пропонуємо  🌽Насіння Кукурудзи, 🌻Насіння Соняшника ,💰Мікродобриво

💧Засоби захисту рослин:(Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, Прилипач…)

для пшениці, для сої, для соняшника, для кукурудзи…  

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

 ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009 ✉КОНТАКТИ , 📲Telegram-канал

Нертус Cтарт
Нертус ПлантаПег
Нертус Фотосинтез
Нертус Мікс 400
Нертус Мікс Кафос
Амікс
Гумілайт
Нертус Мікс Гумат 18
Нертус Бор
Нертус Декабор
Нертус Цинк
Нертус Мікс К36
Нертус Мікс Молібден
Нертус Мікс Залізо
Нертус Мікс Мідь


Ад’юванти

Нертус Theta-коректор
ПінФок
Нертус pH-коректор
Нертус рH-коректор лайт

Мікродобрива Нертус: характеристика

Ми пропонуємо купити мікродобрива Нертус для поповнення нестачі поживних речовин, які забезпечують нормальну роботу фотосинтетичного апарату. Препарати угорського виробника мають наступні особливості:

 •  в каталозі можна знайти добрива на основі молібдену, кобальту, цинку, міді та багатьох інших мікроелементів.
 •  стимулювання обмінних процесів;
 •  збереження ефективності обробки засобами захисту рослин;
 •  застосування препаратів стимулює підвищення імунітету культур;
 •  швидке проникнення та висока засвоюваність завдяки органічній формі речовин;
 •  стійкість до змивання дощем.

Серед широкого асортименту Ви можете знайти мікродобрива Nertus для обробки овочів, зернобобових, олійних та садово-плодових культур.

НЕРТУС СТАРТ, Р

Висококонцентроване рідке добриво з набором макро- і мікроелементів для обробки насіння сільськогосподарських культур.

Нертус ПлантаПег

Стимулятор росту для обробки насіння та вегетуючих рослин. Завдяки впливу на фізіологічні процеси, препарат сприяє отриманню дружних та вирівняних сходів, при внесенні по вегетації підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів (високі та низькі температури, низький рівень вологості повітря, обробка пестицидами).

Діюча речовина: ПЕГ-400 та ПЕГ-1500, 800 г/л; фульвокислоти та солі гумінових кислот, 4 г/л

НЕРТУС ФОТОСИНТЕЗ, Р

Висококонцентроване рідке добриво з набором макро- і мікроелементів для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур. Забезпечує рослини основними поживними речовинами, необхідними для оптимальної роботи фотосинтетичного апарату. За рахунок ОЕДФ добриво пом’якшує воду (зв’язує солі Ca2+ та Mg2+), чим запобігає зниженню ефективності пестицидів

КАФОС, Р

Рідке фосфорно-калійне добриво для позакореневого підживлення. Підвищує стійкість рослин до ряду грибкових захворювань. Стимулює розвиток кореневої системи. Знижує дифіцит фосфору. Встановлено отримання додаткового  врожаю пшениці до 7ц/га від застосування даного препарату.

Склад: P2О5 (фосфор у формі фосфіту РО3), 30 %; калій (К2О), 20 %; карбонові та амінокислоти , 1 %

АМІКС – ДОБРИВО-АНТИСТРЕСАНТ З АМІНОКИСЛОТАМИ

Висококонцентрований препарат – добриво-антистресант з амінокислотами для позакореневого підживлення зернових, олійних, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур. Має функцію антистресанта, завдяки чому стимулює відновлення життєдіяльності рослин, постраждалих внаслідок хвороб, впливу шкідників та несприятливих зовнішніх чинників (посуха, заморозки, град).

Діюча речовина: протеїни, в т.ч. вільні амінокислоти , 20 %; N, К2О %; P2O5, 3,9 %; калій (К2О), 3,2 %; MgO, 1,15 %; мікроелементи , до 1 %; редуційовані цукри, до 1 %; вітаміни, до 1 %

Гумілайт, 80%

Стимулятор росту, адапто­ген, антистресант для ваших рослин та засіб для підвищення родючості грунтів.

Містить високу концентрацію гумінових кислот, джере­лом яких є особливий вид бурого вугілля (леонардіт). Підсилює антистресовий ефект та імунітет, підвищу­ючи стійкість до захворю­вань. Стимулює розвиток кореневої системи.

Склад: солі гумінових і фульвових кислот – 80%; К2О – 10-12%; амінокислоти – 10-12%; Fe – 1%; інші мікроелементи – 1,1%.

Нертус Мікс Гумат 18

Добриво-стимулятор росту, антистресант. Містить солі гумінових кислот, фульвокислоти, отриманих з леонардіта. Стимулює розвиток кореневої системи. Підсилює антистресовий ефект та зміцнює імунітет рослин.

Діюча речовина: солі гумінових кислот, фульвокислоти , 180 г/л; в т.ч. амінокислоти , 25 г/л; калій (К2О), 30 г/л; мікроелементи , 5 г/л

НЕРТУС МІКС 400 МІКРОДОБРИВО

НЕРТУС МІКС 400  – це рідке комплексне поліхелатне добриво з високою концентрацією мікроелементів, також містить магній і азот. Призначене для позакореневого підживлення зернових культур, кукурудзи та інш. які вирощуються за різними технологіями. НЕРТУС МІКС 400  стимулює ріст кореневої системи, підсилює кущення, допомагає рослині вийти із гербицидного стресу, підвищує стійкість до хвороб.

Діюча речовина: N, 350 г/л; MgO, 45 г/л; Fe, 5 г/л; Mn, 0,25 г/л; Cu, 0,15 г/л; Zn, 0,2 г/л; B, 0,5 г/л; Mo, 0,15 г/л

Нертус Бор

Висококонцентроване рідке борне добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі.

Діюча речовина: В (бор-етаноламін), 150 г/л

Нертус Цинк

Висококонцентроване рідке цинкове добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі.

Діюча речовина: Zn, 120 г/л

Нертус «рН-коректор лайт»

Нертус «рН-коректор лайт» – препарат для покращення якості води робочих розчинів, знижує значення pH водного розчину. Має такі ж характеристики як і «рН-коректор», тільки відсутній кольоровий індикатор.

Діюча речовина: Нейтралізатор, 30 %; Антивипаровувач, 20 %

 

ПІНФОК – ПІНОГАСНИК

Швидко вгамуєм бакову суміш! ПінФок – високоефективний антипінний агент. Застосовується для приготування бакових сумішей, що містять ЗЗР, добрива, регулятори росту та інші агрохімікати. Застосування засобу запобігає піноутворенню при приготуванні робочого розчину. Витрати 1-3 мл Пінфока на 300 л води.  Діюча речовина: 2 етилгексанол , 40,6 %;

НЕРТУС THETA-КОРЕКТОР

Агрохімічний засіб Нертус «Theta-коректор» – це високоефективний змочувач на основі поліефір трисилоксану. Його використовують для приготування бакових сумішей ЗЗР, добрив та інших агрохімікатів або їх сумішей. Застосування засобу дозволяє зменшувати крайовий кут змочування, утворений краплею і поверхнею листа з 75-60˚ до 25-20˚, що дозволяє збільшити площу ефективного контакту на 100- 500%. Унікальна кремнійорганічна основа засобу дозволяє проявити його максимальну ефективність (зниження поверхневого натягу до 21,5 mN/m) при середній концентрації 0,1%, в порівнянні з ефективністю «класичних» змочувачів на основі етоксилатів жирних спиртів, у яких цей показник ледь сягає 30 mN/m при робочій концентрації 1% і вище.

 

Купити мікродобрива Нертус в нашій компанії ТОВ “ОДІН АГРО ТРЕЙД”

Клієнти обирають наш інтернет-магазин з наступних причин:

 •  всі мікродобрива Nertus є оригінальними, мають сертифікати та постачаються у фірмовій упаковці європейського виробника;
 •  пропонуємо лише ті ЗЗР, які довели ефективність на українських полях;
 •  наш експерт підбере добриво для його культури та розрахує необхідну кількість;
 •  основні найменування завжди в наявності на нашому складі, тому можливе відправлення товару в день звернення;
 •  працюємо з фермерами та приватними землевласниками;
 •  продаж мікродобрив Нертус від 1 шт, у разі замовленні оптом надається знижка.

Для замовлення товару  зателефонуйте до нас за одним з номерів телефону:   ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009

 

Позначки:, , , ,