Захист від комах – Купити інсектициди можете тут.

Купити інсектицид для: соняшнику, пшениці, ячменю, кукурудзи, сої та інших культур. Якісна агрохімія. Орієнтовна ціна на квітень 2021р.

Інсектицид – хімічний засіб, який знищує шкідливих комах. Більшість таких препаратів здійснюють вплив на нервову систему шкідника, блокуючи поширення ферментів.

Пропонуємо  🌽Насіння Кукурудзи, 🌻Насіння Соняшника ,💰Мікродобриво

💧Засоби захисту рослин:(Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, Прилипач...)

для пшениці, для сої, для соняшника, для кукурудзи...  

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

 ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009 ✉КОНТАКТИ , 📲Telegram-канал

Тут може бути ВАША РЕКЛАМА

Інсектициди знищують дорослих комах, їх яйця або личинки. Інсектициди проникають у клітини шкідника різним шляхом. Від цього залежать і способи застосування, і механізми впливу на шкідливий об’єкт, тому за методом проникнення у клітини комахи виділяють пестициди:

  • контактні – інтоксикують шкідника в разі зіткнення з різними частинами його тіла. Ефективно застосовувати проти гусениці, метелика, а також проти комах із ротовими апаратами колюче-смоктучого типу;
  • кишкові – впливають шляхом потрапляння у кишкові тракти разом із їжею. Такі препарати ефективні проти шкідників із гризучими типами ротових апаратів;
  • системні – проникають у клітини рослин, якими харчуються комахи та поширюються по судинах. Інсектициди системної дії застосовують проти шкідників, які знаходяться на стеблі, листку та корінні;
  • фумігантні – здійснюють вплив на комах, потрапляючи в дихальну систему. Такі пестициди проявляють універсальну дію та використовуються проти шкідників різного типу.

Кращими інсектицидами є препарати що містять наступні речовини або комбінацію декількох речовин:

Перетроїди: 

Альфа-циперметрин (Фастак, Фатрин 9.4$, Альфа Супер 8.5$, Лютер 7.5$, Контадор Дуо 25,2$ , Нокаут Екстра, Наповал ) – високоефективний iнсектицид з групи пiретроїдiв характеризується фумігантною, контактно-шлунковою дiєю та низькими нормами застосування 0,1-0,15 л/га. Успiшно використовується в усiх регiонах свiту для знищення широкого спектра шкідників

Дельтаметрин (Децис ) – інсектицид фумігантної, контактної та кишкової дії. Діюча речовина препарату (дельтаметрин) спричинює порушення проходження нервових імпульсів шкідників через розбалансування каналу переносу іонів натрію крізь синаптичні мембрани. Крім того, для деяких видів шкідників препарат має додатковий відлякувальний ефект. Препарат діє дуже швидко — від декількох секунд до декількох хвилин.

Лямбда-цигалотрини (Циркуль, Ламдекс, Енжіо, Престо)

Бета-цифлутрин (Коннект) – інсектицид з контактно-кишковим механізмом дії

Тау-флувалінат (Маврик,) – Безпечний для бджіл.

Біфетрин (Цезар, Галіл,)

Неонікотиноїди:

Імідаклоприд (Імперія 500грн, Контадор, Контадор Дуо 25,2$, Наповал, Галіл)  – Системний інсектицид для боротьби з комахами, що смокчуть (тлі, цикадки, дельфаціди, трипси, білокрилки, рисові довгоносики та інші), включаючи резистентні види, з грунтовими шкідниками (крихта бурякова, ковалики та інші) на зернових, цукрових буряках, картоплі, кукурудзі, рисі , бавовнику, цитрусових, овочевих культурах, фруктових деревах. Застосовують шляхом листяної обробки, внесення в грунт і обробки насіння (інкрустування, сухий і вологий метод обробки).

Тіаклоприд (Синерид),

Тіаметоксам (Актара, Октант,   Енжіо)

Клотіанідин (Престо,)

Ацетаміприд (Моспілан, Ветеран 16,9$, Атік 19$, Альфа-Ацетаміприд) – системний контактно-шлунковий інсектицид проти широкого спектру шкідників. Малотоксичний для теплокровних тварин, бджіл та джмелів.

Фосфорорганічні сполуки:

Хлорпірифос (Пірінекс, Нурел Д, Шаман 11,7$, Форент 9,5$, Твікс 9,5$) — хлорпірифос діючина речовина багатьох інсектицидів широкого спектру дії. Це контактний інсектицид призначений для знищення чималого спектру шкідливих комах і кліщів — потрапляючи в організм комахи через дихальні шляхи, паралізує її нервову систему. Водночас він є дуже токсичним для більшості видів тварин і людини. В  представлених препаратах він комбвнується з перетроїдами, а отримані препарати мають  контактно-кишковий тип впливу з фумігаційною дєю.

Піриміфос-метил (Актелік, Інтерн, ) – це універсальний фосфорорганічних інсектоакарицид впорається Не тільки з шкідниками на культурних рослинах в період вегетації, але збереже запаси зерна і очистить приміщення від фітогенні.

Інсектициди, які представлені на сайті мають різні способи проникнення, тому ви можете обрати тільки кращі препарати для захисту посівів від проблем, які виникли саме на вашому полі.

 

 

Позначки:,

ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВИМ