Критерії вибору гібридів ТОВ «Сингента»

Критерії вибору гібридів ТОВ «Сингента» для підвищення прибутковості вирощування кукурудзи в умовах регіону «Центр»

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Переглянути: Критерії вибору гібридів ТОВ «Сингента» 

Компанія «Сингента», яка є світовим лідером із розробки новітніх технологій та засобів сільськогосподарського виробництва, може запропонувати товаровиробникам широкий вибір насіння сучасних гібридів кукурудзи для будь-якої зони та умов вирощування (табл. 1).

Таблиця 1. Критерії групування гібридів кукурудзи за скоростиглістю та типом адаптивності

Вибір гібридів кукурудзи — відповідальна і нелегка справа, адже в умовах одного господарства поля відрізняються за родючістю ґрунтів, попередниками, вологозабезпеченістю. Саме тому слід використовувати декілька гібридів, різних за скоростиглістю, типом зерна, густотою стояння, чутливістю до добрив, стійкістю до ураження збудниками хвороб тощо. Варто зауважити, що навіть у зонах, де можна використовувати генотипи з високим ФАО, рекомендується обирати для сівби гібриди з різними строками дозрівання. Це зменшить ризики недобору валового врожаю, спричинені дією несприятливих погодних факторів, дасть змогу оптимізувати строки сівби та збирання культури.

Нашим гібридам кукурудзи властиві висока врожайність, швидка віддача вологи зерном під час дозрівання, високий компенсаційний потенціал (здатність утворювати додатковий качан у зріджених посівах), толерантність до хвороб, стійкість до стресових умов середовища тощо (табл. 2).

Таблиця 2. Критерії підбору гібридів кукурудзи ТОВ «Сингента» для різних умов вирощування

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

Метки: