КОНВІЗО® СМАРТ — революція вирощування цукрового буряка

Нещодавно компанії «КВС-УКРАЇНА» й Аграрний підрозділ компанії Bayer презентували в Україні інноваційну систему вирощування цукрового буряку КОНВІЗО® СМАРТ. Вона складається з робочого тандему — спеціального гербіциду КОНВІЗО1 та стійкого до нього гібриду СМАРТ селекції KWS.

КОНВІЗО®СМАРТ технологія — таку назву отримала нова ALS гербіцид — толерантна система для захисту цукрових буряків

Пропонуємо  🌽Насіння Кукурудзи, 🌻Насіння Соняшника ,💰Мікродобриво

💧Засоби захисту рослин:(Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, Прилипач...)

для пшениці, для сої, для соняшника, для кукурудзи...  

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

 ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009 ✉КОНТАКТИ , 📲Telegram-канал

Це дійсно революція у вирощуванні цукрових буряків, адже технологія не лише у кілька разів спрощує та покращує контроль бур’янів, зменшує пестицидне та технологічне навантаження на гектар, а й є на сьогодні єдиним практичним способом боротьби із падалицею цукрових буряків.

Система КОНВІЗО® СМАРТ передбачає вирощування гібридів цукрових буряків від компанії«КВС», стійких до гербіцидів з групи сульфонілсечовин. На сьогодні на ринку України зареєстровано два такі гібриди — СМАРТ Каледонія КВС та СМАРТ Джоконда КВС, виведені методами традиційної селекції і мають стійкість до гербіциду КОНВІЗО® 1.+

КОНВІЗО® СМАРТ — це система, яка є не лише інноваційною, а й водночас простою в застосуванні. Як відзначають у господарстві ПрАТ «ПК “Поділля”», перше внесення гербіциду КОНВІЗО® 1 + МЕРО, 1 л/га (ПАР) проводили у фазі першої пари справжніх листків у бур’янів з нормою 0,5 л/га. Принагідно слід відмітити, що культура абсолютно толерантна у будь-якій фазі свого розвитку до внесення цього гербіциду. І, як наголошують спеціалісти, для того щоб якісно спрацював гербіцид, слід орієнтуватися саме на фазу розвитку бур’янів. Також однією з переваг гербіциду КОНВІЗО® 1 є його чітко виражена ґрунтова дія, тому розпушення міжрядь для запобігання розвитку кореневих гнилей і забезпечення кращого доступу повітря можна проводити на 15-й день від дати використання препарату.

Тож за результатами першого виробничого досвіду застосування системи КОНВІЗО® СМАРТ у вирощуванні цукрових буряків у холдингу вже відзначили такі її переваги:

 • зменшення кількості обприскувань для боротьби з бур’янами,що, відповідно,сприяє оптимізації процесу вирощування культури;
 • уникнення фітотоксичного впливу на культуру.

Гібриди КОНВІЗО® СМАРТ є результатом понад 10 років успішної науково-дослідницької роботи компанії КВС. 

Для визначення та інтеграції толерантності до АЛС-інгібіторів у селекційні програми КВС було використано традиційні методи селекції. Тому гібриди КОНВІЗО® СМАРТ — ідеальні партнери до гербіциду КОНВІЗО® 1. Система контролю бур’янів на цукрових буряках КОНВІЗО® СМАРТ була розроблена спільно компаніями КВС ЗААТ СЄ та Байєр.

Ще раз про головне у вирощуванні цукрових буряків

Експерти компанії «КВС-УКРАЇНА» пояснюють деякі моменти, які цікавлять агровиробників, щодо практичного використання технології. Найчастіше виникають такі питання:

 1.   Чи справді технологія Конвізо© Смарт заснована на ГМ-гібридах? Звісно, ні. Гібриди для цієї технології виведені методами традиційної селекції, а саме – методом зворотного схрещування рослин цукрового буряку, у яких було виявлено стійкість до сульфанілсечовин. Такі рослини трапляються рідко: приблизно одна на 100 га посівів. Селекціонери знаходили такі рослини, схрещували їх та виводили ген стійкості, який потім прищеплювався передовим гібридам. Це робота, яка тривала понад 15 років, та в процесі якої було проведено великі лабораторні й польові дослідження.
 2.   Чи є Конвізо© Смарт назвою певного гібриду, який і потрібно сіяти? Ні, це саме назва комплексної технології. Насправді ж компанія «КВС-УКРАЇНА» має цілу лінійку гібридів цієї технології, які будуть реєструватися протягом наступних років.
 3.    Наскільки жорсткі терміни внесення гербіциду за умови застосування технології?Величезною перевагою технології Конвізо© Смарт є більша гнучкість у часові внесення гербіциду. Технологія передбачає внесення всього 1,0 л/га гербіциду Конвізо© 1 протягом вегетаційного періоду. Ми рекомендуємо робити це двома внесеннями по 0,5 л/га — перше внесення робити до 2-х пар справжніх листків лободи білої (безперечно, найкращого ефекту досягаємо, коли гербіцид вносимо разом із прилипачем Меро у нормі 1,0 л/га.) Не лише агрономи, а й керівники господарств зрозуміють, наскільки терміни застосування системи Конвізо© Смарт зручніші, аніж використання класичної схеми із традиційним захистом від бур’янів. За використання системи Конвізо© Смарт необхідно дотримуватися певних термінів, але не настільки суворих, як у випадку із класичними гербіцидами. Достатньо не допускати переростання фази для широколистих бур’янів — 6 листків, а злакових — 3 листків.

СМАРТ-вибір

1. Інноваційні гібриди КВС КОНВІЗО® СМАРТ

 • Створені методами класичної селекції
 • Найкраща безпека для культури від гербіциду КОНВІЗО® 1 (не пригнічує розвиток культури)
 • Повне використання потенціалу врожайності

2.  Ефективний гербіцид широкого спектру дії

 • Широколисті бур’яни, в т.ч. проблемні види
 • Чутливі злакові бур’яни
 • Падалиця зернових культур та цукрових буряків

3.  Гнучкий та ефективний контроль бур’янів

Мінімальна кількість діючих речовин

Сумарна кількість внесення продукту за сезон обмежена 1,0 л/га.

Зменшена кратність та кількість обробок

1-2 обробки протягом приблизно 14 днів. Однократно 1,0 л/га, двократно 0,5 л/га. Увага! Обов’язкове додавання Меро® 1,0 л/га при кожному внесенні.

Більш широке вікно використання

Оптимальний час для внесення гербіциду — фаза 1-3 листка у бур’янів, але в залежності від виду бур’яну обробку можна проводити і у фазі до 6 листків (сумарна доза 1 л/га).

Більше гнучкості
КОНВІЗО® 1 може вноситись:

 • Незалежно від фази розвитку та умов розвитку цукрового буряку
 • Незалежно від погодніх умов перед и після обробки

КОНВІЗО® 1 може комбінуватися із будь-яким класичним гербіцидом, зареєстрованим до використання на цукрових буряках.

conviso_1
conviso_1

Застосування лише на гібридах буряків КОНВІЗО® СМАРТ

У цілому стратегія компанії «КВС» полягає у виведенні нових гібридів цукрових буряків зі стійкістю проти кореневих гнилей, нематоди, а також придатністю для раннього, середнього та пізнього викопування коренеплодів. А в планах компанії на 2020 рік — досягти того,щоб агровиробники за вирощування як класичних,так і гібридів за системою КОНВІЗО® СМАРТ отримували 20 т цукру з гектара.

На сучасному ринку досить великий вибір гібридів цукрових буряків різних компаній,але чому ми звертаємо увагу саме на селекцію КВС? Кожен пропонований ринком гібрид вирізняється якоюсь однією-двома перевагами, тоді як спеціалісти й науковці компанії «КВС» щоразу створюють продукт, який поєднує в собі комплекс переваг.

КОНВІЗО® СМАРТ — революційна технологія, призначена оптимізувати виробничий процес вирощування цукрових буряків. До того ж дуже просто! Спробуйте та переконайтеся в цьому особисто!

 

Источники:

https://superagronom.com/tehnologiyi-kompaniy/78-tehnologiya-konvizosmart

©Пропозиція – Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/tehnologiya-vyrashchivaniya-saharnoy-svekly-konvizor-smart-umnaya-prostota

Позначки: