Кіпер – Фунгіцид системної дії для захисту соняшнику, ріпаку, сої від широкого спектру хвороб

Фунгіцид системної дії для захисту соняшнику, ріпаку, сої від широкого спектру хвороб

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Телеграм каналViber чат

Діюча речовина:  тебуконазол, 162,5 г/л; тіабендазол, 250 г/л

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Форма випуску:   концентрат суспензії

Тарна одиниця:   каністра, 5 л

Кіпер – є фунгіцидом системної дії. Призначений для захисту таких культур як соняшник, ріпак і соя. Норма витрати препарату 0,8-1,0 л/га.

Кіпер має лікувально-профілактичні характеристиками. Поєднання діючих речовин, дає відчутний вплив на захворювання рослин і їх збудників.

Чинний компонент Тебуконазол – результативно діє на альтернаріоз, фузаріоз, іржу, білу і сіру гниль, фомоз та багатьох інших захворювань, він оперативно проникає в рослину і перешкоджає утворенню в клітинах патогена синтезу ергостеролу. В результаті мембрани клітин фітопатогена позбавляються своїх можливостей і патоген незабаром гине.   Тіабендазол – компонент системного впливу, перешкоджає розмноженню клітин патогена. Перешкоджає можливості поділу ядра, за допомогою взаємодії з білком микротрубочек, бореться зі збудниками таких хвороб як: сіра і біла гниль, фомопсис, фомоз, фузаріоз та ін.

Як працювати з речовиною: застосовується препарат для профілактики, якщо середовище вирощування всіляко сприяють хворобам, або першими ознаками їх виникнення, дворазова обробка більш ефективна і забезпечує кращий захист.

 

Основні переваги

  • Виражений лікувально-профілактичний ефект проти широкого спектру хвороб сої, соняшнику та ріпаку.
  • Перехресна дія на збудників хвороб за рахунок поєднання двох речовин з різним механізмом дії.

 

Спектр дії

Тебуконазол – ефективний проти збудників септоріозу, альтернаріозу,  фузаріозу, іржі, білої та сірої гнилі, фомозу, фомопсису, ризопусной гнилі кошиків (при обробці соняшнику після цвітіння), циліндроспоріозу, аскохітозу та ін.

Тіабендазол – ефективний проти збудників білої та сірої гнилей, фомозу, фомопсису, фузаріозу та ін.

 

Механізм дії

Тебуконазол – діюча речовина системної дії, швидко надходить в рослини, порушує процес синтезу ергостеролів в клітинах патогена. Внаслідок цього мембрани клітин фітопатогена втрачають свої біологічні та механічні властивості і патоген гине.

Тіабендазол – речовина системної дії, яка зупиняє процеси поділу клітин патогена. Порушує процес поділу ядра, взаємодіючи з білком мікротрубочок.

 

Препарат застосовують в період вегетації профілактично, коли погодні умови сприяють розвитку патогена, або при появі перших симптомів хвороб.

Максимальна ефективність захисту забезпечується при двократному застосуванні препарату, при цьому першу обробку (за умов не спекотної вологої погоди, сприятливої для розповсюдження хвороб на початку вегетації культури) слід проводити на ранніх етапах розвитку рослин: соняшнику – у фазі 2-6 листків, сої – на початку гілкування, ріпаку – у фазі 5-7 листків.

 

Регламент застосування препарату

Культура Шкідливий об’єкт Норма витрати препарату, л/га Фаза розвитку культурних рослин Максимальна кратність обробок за сезон, шт.
 

Соняшник

Септоріоз, альтернаріоз, фомопсис, фомоз, біла і сіра гнилі, іржа, фузаріоз 0,8 – 1,0 Обприскування в період вегетації
(дозволено авіа застосування)
2
Ріпак Фомоз, біла і сіра гнилі, фузаріоз, альтернаріоз, циліндроспоріоз Обприскування в період вегетації
Соя Септоріоз, іржа, антракноз, церкоспороз, біла і сіра гнилі, фузаріоз, аскохітоз

Передбачається реєстрація застосування препарату Кіпер, к.с. на зернових колосових (пшениці, ячмені), для захисту листя і стебел від септоріозу, церкоспорельозу, іржі та захисту колоса від фузаріозу, септоріозу, альтернаріозу.


Рекомендації щодо внесення препарату

Спосіб внесення – препарат вносять шляхом наземного та авіаційного обприскування

Фаза розвитку культурних рослин

На соняшнику  – в фазах 2 – 6 листків, у фазу бутонізації та після цвітіння

На ріпаку – в фазу від 5 – 7 листків до цвітіння (включно)

На сої – в фазу від початку гілкування до бутонізації (включно)

Норма витрати робочого розчину

При наземному обприскуванні 200 – 300 л/га, при авіазастосуванні 50 – 70 л/га

Погодні умови на час внесення

Оптимальна температура повітря від +15˚С до +22˚С; внесення при температурах нижче +12˚С та вище +25˚С не рекомендується. Нижчі за +12˚С та вищі за +25˚С температури уповільнюють дію та знижують ефективність препарату.

Швидкість вітру на момент застосування не вище 4 – 5 м/с.

Дощ через 4 години після застосування фунгіциду не впливає на ефективність його дії.

 

Сумісність з іншими препаратами

Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів і агрохімікатів. Проте в кожному конкретному випадку необхідно проводити попередню перевірку компонентів бакової суміші на сумісність та фітотоксичність.

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

Метки: , , , ,