Гербіциди для Пшениці

Гербіциди для пшениці призначені для пригнічення бур’янів на оброблюваній ділянці. Висока ступінь засміченості полів є однією з основних причин зниження продуктивності пшениці. Це може негативно вплинути на урожайність, зменшуючи її на 25-30%. До ослаблення росту пшениці призводить, яка виникає між бур’янами і культурними рослинами конкуренція за вологу, сонячне світло і мінеральні речовини, і як наслідок – зниження валового збору та погіршення якості зерна.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

 

У нас можете купить якісний гербіцид для пшениці, взнати яка на гербіцид ціна та отримати консультацію агронома!!!

Кожний сезон перед аграріями постає питання ефективного і недорогого вирішення проблеми бур’янів на озимих і ярих зернових культурах.

Для боротьби з дводольними бур’янами в посівах зернових культур насправді існує небагато ефективних рішень. Діючі речовини багатьох гербіцидів, що застосовуються на зернових, належать всього до кількох хімічних класів: похідні арилоксіалканкарбонових кислот, похідні бензойної кислоти, похідні піридинкарбонової кислоти, сульфонілсечовини, тріазолпіримідини, фенілпіразоли. Поява резистентних видів бур’янів є серйозною проблемою в усьому світі, і, зокрема, в Україні. Вже майже 30 років, як виявлені бур’яни, резистентні до 2,4-Д і МЦПА. А в останні десятиліття з’явились також види, стійкі до найпоширеніших сульфонілсечовин. Це фіалка польова, підмаренник чіпкий, лобода біла, види кропиви глухої, горобейник польовий, сокирки, осоти, хвощ польовий, молочай лозяний та інші.

Безперечно, сучасні ефективні гербіциди, що відповідають вимогам виробництва, складаються як мінімум з 2-х діючих речовин. Дуже добре зарекомендували себе і зараз займають чинне місце в системі захисту зернових культур наступні гербіциди:

Від третього листа, в фазі кущення препарати що містять 2,4-Д, Дикамба і МЦПА :

ПРІМА та аналоги Балерина, Пріус,  Примус, Дисулам  , а також Естерон, Ефірон

Від третього листа, в фазі кущення  що містить амінопіралід:

У разі наявності таких багаторічних бур’янів, як осоти і хвощ польовий, найкращим рішенням буде Ланцелот, але є небезпека післядії.

Якщо наступного року після застосування гербіциду Ланцелот™ планується вирощувати соняшник, картоплю, люцерну, цибулю, капусту, цукрові буряки чи льон, то дуже важливо, щоб навесні рослинних решток попередника не було в посівному шарі чутливих культур. Для цього рекомендується вжити заходів для пришвидшення розкладання рослинних решток обробленої культури:

• рослинні рештки після збирання врожаю залишити на полі;
• провести обробіток ґрунту, за допомогою дискової борони або плуга загорнути пожнивні рештки на глибину не менше як 10 см;
• після збирання пшениці і ячменю ґрунт варто обробити слідом за проходженням комбайна або не пізніше, ніж через 3 доби після цього.

Від третього листа, в фазі кущення та до прапорцевого листа препарати, що містить сульфонілсечовини (Трибенурон-метил), Флорасулам:

 ДЕРБІ (100 г/л Флуметсулам, 75 г/л Флорасулам), Аксакал (Флорасулам, 250 г/кг)

Гран Стар (Трибенурон-метил) або аналоги Грізний, Грізний Експерт, Шериф, Грінадер ….

Триатлон  (Тифенсульфурон-метил, 300 г/кг + Трибенурон-метил, 300 г/кг + Флорасулам, 100 г/кг)

Переваги гербіциду Триатлон

  • Максимально широкий спектр дії проти дводольних бур’янів.
  • Контроль підмаренника чіпкого у всіх фазах розвитку.
  • Широкі строки застосування: високоселективний для зернових колосових культур (від сходів до появи прапорцевого листка) та невибагливий до температури повітря (працює починаючи від +5 ˚С).
  • Низькі норми застосування забезпечують зручність та простоту використання.
  • Сумісний із більшістю пестицидів та рідких добрив.
  • Відсутність обмежень в сівозміні.
  • Придатність до осіннього застосування.

 

Кожен з цих продуктів ефективно контролює понад 200 видів дводольних бур’янів, проте кожен з них має особливі переваги. Знаючи і використовуючи ці переваги, можна впевнено і ефективно боротися з різними типами забур’ яненості в посівах за різних польових ситуацій

 

Рекомендації щодо застосування гербіцидів для пшениці

• Гербіцид слід застосовувати якомога раніше, щоб не допускати переростання бур’янів і надмірного відчуження ними поживних речовин і води.
• Не можна проводити обприскування, коли рослини – в стані стресу під час похолодання або спеки.
• Треба вибирати рекомендовану допустиму фазу культури для застосування гербіцидів.

Щоб уберегти посіви від бур’янів і домогтися максимальної продуктивності культури, застосовують гербіциди для пшениці, які ефективно знищують і пригнічують небажану рослинність. Озимі та зимуючі бур’яни з циклом розвитку, що збігається зі зростанням озимої пшениці, негативно впливають на її розвиток. Тому необхідно застосовувати суцільні гербіциди восени за 2 тижні до посіву, щоб забезпечити максимальний захист культури. Якщо цього не робити, то навесні, при мінімальних температурах, бур’яни вже починають проростати. До початку обробки післясходовими гербіцидами для пшениці, вони встигають завдати великої шкоди культурним рослинам, використовуючи воду і поживні речовини. Оптимальна температура для внесення гербіцидів: 15-25 С. Ефективність більшості препаратів зменшується при температурному показнику, який нижче 13 С, а якщо обробити посіви і зовсім за 8 С, то ніякого дієвого результату чекати не доводиться. Перед обробкою поля необхідно впевнитися за прогнозом погоди, що найближчі години дощу не буде, тому, що якщо відразу після внесення агрохімікати випадуть опади, то його вплив на бур’янисті рослини зменшитись в рази. Забороняється проведення робіт при сильному вітрі для запобігання зносу препарату на сусідні культури. Для зменшення чисельності бур’янистих рослин слід також уважно ставиться до сівозмін. Це позитивно впливає на розвиток сільськогосподарських рослин, а кількість бур’янів зменшується, оскільки банк насіння в ґрунті недостатній. Практика показала, що для найкращого сівозміни підходять такі культури, як кукурудза, соя, просо, соняшник.На сайті представлений великий асортимент цих препаратів за найнижчими цінами в Україні, кожен продукт має відповідний сертифікат якості. Своєчасна доставка в будь-яку точку країни здійснюється надійними фірмами доставки.

ОЗИМІ ЗЕРНОВІ – осіннє внесення гербіцидів

Якщо рослини озимих  вже мають 3 листочки то варто звернути увагу на захист від бур’янів посівів озимої пшениці та ячменю з осені.

ОБҐРУНТУВАННЯ ПОТРЕБИ ОСІННЬОГО ВНЕСЕННЯ ГЕРБІЦИДІВ:

Дуже важливо знищити конкурентів (бур’яни) на початку вегетації – у ранній, найчутливішій фазі росту озимої пшениці.

Осіннє внесення гербіцидів забезпечує оптимальний розвиток кореневої системи пшениці, закладається морфо-тип рослини, що забезпечує максимальну реалізацію генетичного потенціалу урожайності.

Маючи потужну кореневу систему, бур’яни краще за рослин пшениці використовують елементи живлення, вологу, сонячну енергію (затінення), обмежують площу живлення і пригнічують рослини озимої пшениці.

Осіннє внесення гербіцидів зменшує відчуження ИРК бур’янами, дає змогу раціонально використати високовартісні мінеральні добрива, підвищити ефективність застосування добрив. Вартість мінеральних добрив, що використовуються бур’янами в осінній і весняний період вегетації до внесення гербіциду, незрівнянно вища за вартість гербіциду.

Поживні речовини і, особливо, азот за першого весняного підживлення по мерзло­талому ґрунті більше використовуються конкурентами. Перше підживлення азотом навесні, це – підживлення бур’янів! Адже зазвичай, гербіциди вносять у кінці квітня – на початку травня.

Розширення посівних площ озимого ріпаку, який є одним із найкращих попередників озимої пшениці, потребує у більшості випадків обов’язкового знищення падалиці відразу після сходів, оскільки ріпак має потужніший стартовий розвиток, ніж пшениця. Знищення падалиці ріпаку аж навесні є і технологічною, і особливо – фінансовою(!) помилкою, через вартість добрив.

ГЕРБІЦИДИ для застосування восени на посівах зернових культур

Гербіцид Виробник Діюча

речовина

Культура Норма

витрати

Термін застосування Спектр дії
МАРАФОН BASF 250 г/л

пендиметалін 125 г/л ізопротурон

Озима

пшениця,

ячмінь

4 л/га Оприскування у фазу культури 1-3 листки (ВВСН 11-13), коли бур’яни знаходяться на початкових фазах розвитку, або у фазі 3-4 листки на зернових до фази початку кущення (ВВСН 13-21).

Але бур’яни не повинні бути перерослими! Наприклад, підмаренник не має пройти стадію першої мутовки.

Однорічні дводольні та злакові бур’яни
СТОМП

+

ГРОДІЛ

МАКСІ

BASF

BAYER

330 г/л

пендиметалін 25 г/л

йодосульфурон 100 г/л

амідосульфурон 250 г/л

мефенпір-діетил

Озима

пшениця

2,5-3

л/га

+

0,11 л/га

Оприскування у фазу 1-3 листки (ВВСН 11-13). За 1-2 тижні до припинення вегетації культури. Однорічні злакові та однорічні і багаторічні дводольні бур’яни
ПІК

+

ЛОГРАН

SYNGENTA 750 г/кг просульфурон 750 г/га триасульфуро н Озима

пшениця

8-10 г/га +

6,5-10

г/га

Оприскування посівів від фази 2-3 листків (ВВСН 11 – 13) до прапорцевого листка включно (ВВСН 37-45). Однорічні та деякі

багаторічні

дводольні

бур’яни

ГРОДІЛ

МАКСІ

+

ЗЕНКОР

ЛІКВІД

BAYER 100 г/л

амідосульфуро

н

250 г/л мефенпір- діетил 600 г/л метрибузин

Озима

пшениця

0,11 л/га +

0,3-0,4

л/га

Застосування тільки восени від 3-х листків до середини кущення (ВВСН 13-21). Оптимальний строк застосування – від 3 до 5 Однорічні,

багаторічні

дводольні та

однорічні

злакові

бур’яни

листків.

Але за 1 -2 тижні до припинення вегетації культури.

МАРАФОН

Забезпечує ефективний контроль метлюга, підмаренника, ромашки та інших однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах зернових культур, а також – контроль падалиці ріпаку у т.ч. Clearfield (коли ріпак перебуває у фазі сім’ядоль). Поглинається первинним корінням та паростками бур’янів. Гербіцид з ґрунтовою активністю. Забезпечує довготривалий контроль (включаючи весняні «хвилі» бур’янів). Немає обмежень щодо чергування культур у сівозміні.

БАКОВА СУМІШ Пік + Логран

Забезпечує ефективність при низьких температурах (від +5°С), не впливає на морозостійкість культурних рослин. Ґрунтова активність стримує проростання нових сходів бур’янів, зокрема навесні. При осінньому застосуванні через сезон відсутня будь-яка післядія на культури сівозміни.

БАКОВА СУМІШ Гроділ Максі + Зенкор Ліквід

Забезпечує високу ефективність проти широкого спектру зимуючих та ярих бур’янів. Контроль падалиці соняшника та ріпаку, стійких до дії імідазалінонів і сульфоніл-сечовин.

Джерела:

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

Метки: ,