Гербіцид Євро-Ленд аналог Євро-Лайтнінг

Купити Гербіцид Євро Ленд післясходовий гербіцид системної та ґрунтової дії для знищення однорічних дводольних та злакових бур’яніву посівах соняшнику системи обробітку ClearField (сорти, що мають стійкість до групи речовин: імідазолінонів(“Євролайтінгові”). Купити гербіцид Євро-Ленд, Нертус можете в нашому Інтернет-магазині “Агроном з Полтави” від ТОВ “ОДІН АГРО ТРЕЙД” ✓ Гарна Ціна ✓Роздріб та Опт з ПДВ ✓ Відправимо по Україні ✓

Консультація ☎ 067-66-13-009 ☎ 066-215-63-58

Орієнтовна Ціна за 19$     5л *515грн=2575 грн, 20л*500грн=2500грн, >50л договірна.

Пропонуємо  🌽Насіння Кукурудзи, 🌻Насіння Соняшника ,💰Мікродобриво

💧Засоби захисту рослин:(Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, Прилипач...)

для пшениці, для сої, для соняшника, для кукурудзи...  

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

 ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009 ✉КОНТАКТИ , 📲Telegram-канал

Тут може бути ВАША РЕКЛАМА

Діюча речовина: імазамокс, 33 г/л; імазапір, 15 г/л
Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина
Формуляція: розчинний концентрат
Тарна одиниця: канистра, 5 л

Основні переваги гербіциду Євро-Ленд

  • Системна та ґрунтова дія для знищення однорічних дводольних та злакових бур’янів в посівах соняшнику(сорти, стійкі до речовин групи імідазолінонів)
  • Боротьба з практично усіма расами вовчка в посівах соняшника.
  • Довготривалий період дії та контроль нових сходів бур’янів в посівах соняшника.

Механізм дії: Діючі речовини препарату проникають в бур’яни як через пагони і листя, так і через кореневу систему з грунту. Транспортуються по флоемі так ксилемі до точок росту, де порушують процес синтезу амінокислот, що призводить до затримки розвитку, відмирання точок росту подальшої загибелі чутливих бур’янів.

Ознаки гербіцидної дії: Візуальні ознаки проявляються у вигляді хлоротичного та антоціанового забарвлення органів рослин. Ріст буря’нів при застосуванні препарату призупиняється вже через кілька годин після обробки, візуально ж помітні ознаки дії гербіциду можуть не проявлятися після застосування. Повна загибель буря’нів настає через 3-6 тижнів після обробки.

Перелік основних бур’янів, чутливих до дії препарату Євро-Ленд: Амброзія(види), Березка польова, Гірчак березковидний, Гірчиця польова, Нетреба звичайна, Рутка лікарська, Зірочник середній, Канатник Теофраста, Лобода біла, Молочай(види), Вівсюг, Осот жовтий, Осот рожевий (осот польовий), Грицики, Пасльон чорний, Жабрій звичайний, Підмаренник чіпкий, Просо куряче, Просо(види), Пирій повзучий, Редька дика, Ромашка(види),Мишій(види),Щириця(види),Талабан польовий.

Рекомендації щодо застосування: Препарат вносять лише наземним обприскуванням, під час обробки слід уникати перекриття смуг внесення. Н.в.р.р. становить 200 – 300л/га. За умов підвищеної густоти стояння рослин та/або великій кількості рослинних решток,  норму витрати робочої рідини слід збільшити.

Регламент застосування препарату:

Культура Шкідливий об’єкт Норма витрати препарату, л/га Спосіб та час обробок
Соняшник Однорічні дводольні і злакові бур’яни 1,0-1,2 Обприскування у фазі 4х листків культури та на початкових стадіях розвитку бур’янів

За умов використання занадто м’якої води для приготування робочого розчину, слід застосовувати мінімальну дозу гербіциду – 1л/га.

Фаза розвитку культурних рослин: На соняшнику застосування у фазі 2 – 8 листків, проте оптимальною є фаза 4 – 6 листків. З метою ефективного контролю вовчка застосовувати Євро-Ленд фазу 2-4 справжніх листків культури.

Фаза розвитку буря’нів: Фаза до 4х справжніх листків для однорічних дводольних та фаза 2-3х листків для злакових бур’янів. За високої засміченості видами амброзії рекомендована до застосування фаза від появи сім’ядоль до 2х справжніх листків бур’яну.

Погодні умови: Температури повітря від +10˚С до +22˚С є оптимальними в період застосування препарату. Нижчі за +10˚С  та вищі за +25˚С температури уповільнюють в рослинах бур’янів процеси метаболізму. За стресових умов для розвитку рослин соняшнику(низькі температури, посуха, перезволоження) можливе зниження ефективності дії препарату проти бур’янів. Дощ через вже через 1 годину після внесення препарату не знижує його ефективності. Ефективність дії в досить значній мірі залежить також від наявності та кількості доступної вологи у ґрунті.

Фактори впливу на післядію та обмеження у сівозміні: фактори, що мають вплив на мікробіологічну активність, впливають на ступінь розпаду препарату. Ґрунтові фактори : тип, структура, вологість, температура та рН. Мінімальна кількість вологи для підвищення мікробіологічної деградації діючої речовини – 200мм. Розпад посилюється при кількості вологи, наближеній до величини повної ґрунтової вологоємності. Температури нижче +10˚С уповільнюють мікробіологічну активність, відповідно мікробіологічний розпад гальмується.

Післядія Євро-Ленду посилюється із зниженням рН в ґрунті. Чим нижче рН, тим вище ризик післядії

Якщо між застосуванням препарату та висівом наступної культури випало недостатньо опадів, розпад гербіциду в ґрунті може бути неповним, як було зазначено вище. Недостатня кількість опадів для вирощування культури – недостатній мікробний розпад діючої речовини. Тривалий період аномально низьких температур також може уповільнити розпад цього гербіциду та збільшити ризик для наступної чутливої культури в сівозміні. Важливо враховувати усі ці фактори після застосування гербіциду.

Після застосування гербіциду Євро-Ленд орієнтовнвний період обмеження в часі для вирощування наступних культур:

Без обмежень – сорти та гібриди соняшнику, ріпаку, кукурудзи – стійкі до гербіцидів системи Чисте Поле®.
4 місяці – пшениця, жито.
9 місяців – кукурудза, ячмінь, овес, рис, соняшник, соя, горох, боби (за рН ґрунту менше 6,2).
11 місяців – сорго.
18 місяців – овочі, картопля, гречка, просо.
24 місяці – цукровий та кормовий буряк, ріпак.

Фактори, що впливають на рівень стійкості гібридів соняшника до гербіциду Євро-Ленд

В окремих випадках після застосування гербіциду спостерігається затримка росту рослин та/або зміна іх кольору. Цей ефект може бути виражений сильніше, якщо рослини соняшнику знаходяться під впливом стресових факторів навколишнього середовища (низькі температури, сильна посуха, перезволоження). Як правило, нормальний ріст та зовнішній вигляд рослин відновлюється впродовж 1-2 тижнів.

Сумісність з іншими речовинами: Не застосовувати добрива в баковій суміші з Євро-Лендом – це прискорює надходження гербіциду в культурні рослини та може призвести до іх токсикації, не застосовувати гербіциди інгібітори ALS (сульфоніл-сечовини та ін.) та інсектициди з групи фосфорорганічних сполук.

Застереження: Гербіциди суцільної дії (гліфосати) вносити не менше, ніж за 2 тижні до посіву соняшника. Не вирощувати соняшник за технологією чисте поле, при умові використання інгібіторів ALS на попередній культурі

Позначки:, , , , , , ,

ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВИМ