Ефективна та економна система захисту кукурудзи

Існує багато гербіцидів, який вибрати? Можна зупинити  вибір на найкрутіших гербіцидах на кукурудзу- МайсТер Пауер, Елюміс, Лаудіс, а можна і більш дешевших аналогах…

Пропонуємо купити гербіцид для кукурудзи – перевірена система захисту. Ціна питання від 350 грн/га залежно від норми та об’єму.

Що пропонуємо?

  • Економічні післясходові гербіциди для контролю злакових та широколистих бур’янів у посівах кукурудзи

Гербіцид Примус (8,00$) (аналог Прима) 0,5 л/га + Мусон (8.63$) (аналог Мілагро) 1-1,25 л/га  час внесення 3-5 лист кукурудзи

Також можемо запропонувати:

Майстер Пауер 1-1,25л/га – 33,10$/л,

Легенда (аналог Елюміс) – 24,5$/л,

Сумаро (Мезотріон -1/2Елюміс) 0,25 л/га – 44$/л,

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Бату (219,18$/кг аналог Базис), Майтус (92,55$/кг аналог Титус) та інші…, а також Бор, Цинк, Гумати та комплексне мікродобриво.

Можете купити Гербіцид  оптом та отримати додаткові знижки – це вигідне інвестування капіталу в розвиток власного агробізнесу!

Прімус (аналог Пріма) – гербіцид широкого спектру дії, що застосовується проти багатолітніх бур’янів, стійких до 2,4-Д. Сертифікований препарат використовується на посівах зернових (озимі та ярі сорти проса, ячменя, пшениці, сорго) та кукурудзи.

Застосування гербіциду Примус

Потужний гербіцидний ефект ПРИМУСА забезпечується за рахунок сумарної синергетичної активності двох речовин, що діють. У посівах зернових знищує понад 150 дводольних бур’янів (включаючи види, стійкі до 2,4-Д і 2М-4Х), у тому числі: підмаренник чіпкий, види ромашки, осот рожевий, осот жовтий, берізку польову, волошку синю, гірчицю польову, пастушу сумку, талабан польовий, редьку дику, лободу білу, мак самосійку, види щирици, зірочник середній, види горця, гречишку берізкову, амброзію полиннолисту, кучеревець Софії, латук татарський, кульбабу лікарську і ін.

Гербіцид «Муссон» – це зручний в застосуванні препарат, який не потребує введення додаткових препаратів для покращення прилипання, а також не має фітотоксичності та післядії на посіви кукурудзи.

Швидко діє проти більшості відомих бур’янів, саме тому обов’язково варто Купити Гербіцид «Муссон», якщо у Вас на меті збереження власного урожаю.

Спектр чутливих бур’янів

Найчутливіші бур’яни: Вівсюг звичайний, гірчиця (види), грицики звичайні, зірочник середній, куряче просо, мишій (види), пальчатка (види), пирій повзучий, портулак городній, просо (види), редька дика, роман польовий, ромашка (види), щириця біла, щириця звичайна.

Помірночутливі бур’яни: Амброзія (види), гірчак почечуйний, щириця лободовидна.

Стійкі бур’яни: Гірчак розлогий, кропива глуха пурпурна, курячі очка польові, осот городній, підмаренник чіпкий, пролістник однорічний, чистець болотний, чистець звичайний, шпергель звичайний, лобода біла.

Метки: