Бишофит в растениеводстве

Що таке Бішофіт ?

Бішофіт – унікальний, високоефективний та  екологічний матеріал, який  являє собою сіль стародавнього моря з високим вмістом магнію, калію, брому, заліза та інших кілька десятків життєво важливих мікроелементів.

 

Пропонуємо  🌽Насіння Кукурудзи, 🌻Насіння Соняшника ,💰Мікродобриво

💧Засоби захисту рослин:(Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, Прилипач...)

для пшениці, для сої, для соняшника, для кукурудзи...  

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

 ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009 ✉КОНТАКТИ , 📲Telegram-канал

Бішофіт-розсіл отримують методом підземного розчинення (вилуговування) бішофіту. Для цього прісну воду закачують в свердловину, де відбувається насичення води бішофітною сіллю. Насичення проводиться до тих пір, поки питома вага не досягне 1,33 г/см3, що відповідає загальній мінералізації. Готовий розчин бішофіту перекачують в напірний бак, розташований біля свердловини, звідки розливають його в цистерни і розвозять споживачам при дотриманні санітарних умов.

Концентрований розчин бішофітової солі  характеризується низькою корозійною активністю, що не перевищує активність водопровідної води та добре розчиняється у воді.

Де використовують бішофіт.

В медицині  для ванн та інше (читати про використання в медичних цілях);

Як антисептик;

Як засіб для підвищення стійкості деревини до  вогню;

В сільському господарстві як джерело мікроелементів;

Як природний десикант, дефоліант для боротьби з амброзією;

Як десикант, дефоліант та синекант в рослинництві;

Як джерело магнію та інших мікроелементі у тваринництві.

ТОВ «БІШОФІТ МД»  код ЄДРПОУ 41976554

ПРОПОНУЄ МІКРОДОБРИВА, ЗАСІБ ДЛЯ БОРОТЬБИ З АМБРОЗІЄЮ, АНТИСЕПТИК ТА ІНШІ ПРЕПАРАТИ НА ОСНОВІ БІШОФІТУ

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 0662156358

36000, м. Полтава, вул. Соборності, 43, офіс 516

ТАРА 5л, 20л, 1000л

 

  «Живолист» 

 «Живолист»  – Висококонцентроване рідке комплексне добриво що містить макро- і мікроелементи виготовлене на основі бішофіту добутого з надр Полтавського родовища.  Містить азот, фосфор та калій для попередження дисбалансу у живленні.

Має властивості стимулятора росту, кріопротектора, антистресанта та підвищує стійкість рослин до шкідників та хвороб.  Ідеально підходить для зернових, технічних, овочевих культур, винограду, вашого саду. При використанні препарату рослина отримує необхідний комплекс Мікро і Макроелементів, що підвищує стійкість в екстримальних умовах,  дає можливість використати повний потенціал рослини та  отримати максимальний і якісний врожай!

Склад: природній бішофіт з додаванням азоту фосфору, калію та цинку.

 

«Фіто сила»

«Фітосила» –  ефективне, екологічно чисте, економічно вигідне мінеральне добриво природного походження на основі бішофіту та цеоліту для збільшення врожайності та якості плодоовочевої продукції. Пропонується у вигляді двох компонентів бішофіту у вигляді рідини та цеоліту у вигляді подрібнених кристалів. Готується згідно інструкції.

Формуляція: Бішофіт у вигляді рідини та  подріблений цеоліт.

Призначення: Використовується як екологічно чисте добриво для прикореневого підживлення овочевих культур. Рекомендовано вносити в лунки перед висадкою розсади чи саджанців.

Цеоліт використовується як меліорант. Внесення цеоліту у ґрунт  сприяє отриманню більш високих, екологічно чистих врожаїв. Цеоліти застосовуються для підготовки ґрунтів при вирощуванні розсади, фруктів, зелені, круп’яних культур, в овочевій сівозміні, садівництві. Вони можуть використовуватися на відкритому ґрунті та в теплицях.

 

Основна властивість цеоліту – здатність накопичувати й віддавати велику кількість вологи. Потрапляючи в ґрунт, мінерал зберігає в ній вологу, а потім протягом тривалого часу рівномірно повертає її рослині. Також цеоліт виявляє здатність до іонного обміну, живить коріння необхідними мінеральними речовинами, слугує бар’єром для радіонуклідів. Він перешкоджає вимиванню мінеральних речовин з ґрунту, подовжує дію добрив.

Природній  бішофіт являє собою розчин життєво важливих солей та мікроелементів, має властивості стимулятора росту, кріопротектора, антистресанта, підвищує стійкість рослин до шкідників та хвороб.

«Стоп Амброзія»

 «Стоп Амброзія» – природній десикант, дефоліант для боротьби з  амброзією та іншими шкідливими рослинами. Виготовлений на основі природнього мінералу Бішофіту.

 

Призначення: Екологічний засіб для боротьби з амброзією та іншими шкідливими рослинами.

Механізм дії: Препарат має контактну дію.  Потрапляючи на листя молодих рослин проникає в середину та викликає в’янення.

При обробці  амброзії на початку цвітіння – рослина стає неаллергенною і нефертильною, тобто її насіння вже не здатне до розмноження і не викликає нездужання у людей.

Переваги: Будучи природним мінералом, бішофіт, не містить гербіцидів, а для людини не тільки безпечний, але і цілющий, пожежо – та вибухобезпечний, токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин не утворює.

Позначки:,