Авіценна – інноваційний протруйник для захисту зернових від ALFA Smart Agro

Щоб надійно захистити насіння від хвороб та шкідників і забезпечити здорові рівномірні сходи, спеціалісти ALFA Smart Agro створили інноваційні протруйники, які в комплексному поєднанні здатні закласти надійний фундамент для вашого майбутнього врожаю.

Науковці ALFA Smart Agro рекомендують агровиробникам звернути увагу на фунгіцидний протруйник нового покоління Авіценна, СЕ (тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л). Завдяки наявності трьох компонентів Авіценна, СЕ забезпечує контроль практично всіх хвороб насіння, проростків і сходів зернових культур (ячмінь, овес, пшениця), а також перших «хвиль» аерогенних інфекцій.

Пропонуємо  🌽Насіння Кукурудзи, 🌻Насіння Соняшника ,💰Мікродобриво

💧Засоби захисту рослин:(Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, Прилипач...)

для пшениці, для сої, для соняшника, для кукурудзи...  

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

 ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009 ✉КОНТАКТИ , 📲Telegram-канал

Замовити та купити  Авіценна, СЕ дуже просто. Зателефонуйте за номером  +380662156358 / +380676613009 та отримайте в відділенні Нова Пошта або Ін Тайм.

Ціна договірна: від 4750 грн. за каністру 5 л – додаткові знижки від кількості. Торг доречний.

Тебуконазол проявляє системну дію, захищаючи проросток. Дія тебуконазолу заснована на процесі інгібування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом – і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку, тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.

Крезоксим-метил відноситься до контактно-системних діючих речовин. Володіє захисною, лікувальною діями, а також ефектом стимулятора росту.

Прохлораз належить до контактних діючих речовин. Він є фунгіцидом захисної дії, який не проникає у рослину або насіння. Прохлораз знезаражує ґрунт біля насіння та саму насінину (локальна дезінфекція) від збудників хвороб, чим запобігає подальше зараження хворобами молодої рослини.

Інфекції та збудники грибкових хворобзберігається в ґрунті (незалежно від того, наскільки правильно дотримується сівозміна), частина — інфікує посіви з падалиці попередника та рослинних решток.

Інноваційний фунгіцидний протруйник знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті:

  1. Захист насіння зсередини. Авіценна, СЕ надзвичайно ефективно діє на сажкові гриби та пліснявіння. Препарат уповільнює біосинтез стеринів і руйнує клітинні мембрани грибів аж до остаточної загибелі фітопатогенів.
  2. Знезараження ґрунтуАвіценна, СЕ знезаражує ґрунт навколо кожної насінини й саму насінину (локальна дезінфекція) від збудників хвороб. Препарат забезпечує тривалий період захисної дії та найкращий контроль снігової фузаріозної плісняви.
  3. Зовнішній захист насіння. Авіценна, СЕ володіє захисною і лікувальною діями, активно знищує фітопатогени, які знаходяться на поверхні насіння, а також для контролю штамів фітопатогенів, резистентних до феніламідів та бензимідазолів.

Авіценна ефектиний протруйник завдяки трьом діючим речовинам.

Авіценна® (тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л) — сучасний трикомпонентний фунгіцидний протруйник найширшого спектру дії. Завдяки поєднанню трьох діючих речовин з різних хімічних класів і з різним механізмом дії він дозволяє проконтролювати всі види інфекцій, які загрожують зерновим, та знищити інфекцію на поверхні насіння, всередині насіння та в ґрунті.

Має широкий спектр захисту від захворювань культур. Препарат контролює на зернових наступні хвороби:  сажкові, а саме:

1.    Тверду сажку  – Tilletia caries, хвороба проявляється тільки на початку молочної стиглості, збудник зимує у ґрунті.  При роздавлюванні уражених колосків замість молочка виділяється сірувата рідина із запахом триметиламіну (запах розсолу оселедців), тому часто тверду сажку називають смердючою;

2.    Летючу сажку – Ustilago tritici,  захворювання проявляється на початку викидання колосу;

3.    Карликову сажку – Tilletia controversa, уражений колос щільний, вкорочений, іноді навіть не виходить з пазухи верхнього листка, або залишається наполовину ним прикритий до повної стиглості;

4.     Стеблову сажку – Urocystis tritici, виявляється на стеблах, листках і піхвах у вигляді довгастих опуклих смуг завдовжки до кількох сантиметрів, збудник зимує у грунті і насінні;

5.    Фузаріозна коренева гниль – Fusarium culmorum, проявляється у вигляді побуріння первинних і вторинних корінців, підземного міжвузля і основи стебла. У вологу погоду на уражених органах утворюється рожевий наліт;

6.    Церкоспорельозна коренева гниль – Pseudocercosporella herpotrichoides, збудник викликає почорніння коренів, підземного міжвузля і основи стебла;

7.    Гельмінтоспоріозна (звичайна) коренева гниль – Bipolaris sorokiniana, спостерігається побуріння, деформація проростків, які часто гинуть до виходу колеоптиля на поверхню ґрунту.

8.    Снігова або фузаріозна плісень– Fusarium nivale, виникають водянисті плями, на яких утворюється спочатку ніжний, а потім рожевий наліт на листках.

Протруйник застосовують на пшениці, ячмені, овесі, просі, кукурудзі на зерно, льон-довгунець, також на ріпаку. На ріпаку протруйник контролює наступні хвороби:

1.      Фомоз –  Leptosphaeria maculans, проявляється у вигляді почорніння нижньої частини, в місцях ураження кора світліє, стає сірою і покривається чорними крапками. Стебло проростка висихає, стає трухлявим і, рослина гине. Збудник зберігається на насіння, рослинних рештках.

2.      Альтернаріоз – Аlternaria brassicicola,  хвороба викликає  на сім’ядолях та листках ріпаку чорно-бурі або темно-сірі різко обмежені зональні округлі плями. На стеблах і гілках плями різні за величиною і формою, переважно витягнуті, темні, блискучі, часто зливаються, охоплюючи значну частину поверхні стебла або гілок.

Як показують дослідження, проведені спеціалістами ALFA Smart Agro на базі господарств клієнтів, застосування протруйника Авіценна® забезпечує швидке проростання та рівномірність здорових сходів, що позитивно впливає на кількісні та якісні показники майбутнього врожаю. Це вкрай важливо, особливо за пізніх термінів сівби.

Якщо суттєвим недоліком багатьох інших протруйників насіння є показник фітотоксичності, то Авіценна, СЕ навпаки діє як стимулятор росту. Наявність крезоксим-метилу забезпечує потужний фізіологічний ефект на початкових стадіях розвитку зернових культур. Стимулюючий ефект Авіценни, СЕ збільшує стійкість сходів до стресових умов (посуха, заморозки) та гарантує високу життєздатність молодих рослин. Стимулююча дія підтверджується лабораторними та польовими тестами.

Праворуч – дія протруйника Авіценна, СЕ (0,6 л/т), 8-й день після обробки. Агрономічна лабораторія ALFA Smart Agro, Київська обл., 2018 р.

Протруєння насіння препаратом Авіценна, СЕ забезпечує не лише контроль найбільш небезпечних хвороб, а й сприяє кращому росту й розвитку рослин. Це, у свою чергу, збільшує стійкість сходів до стресових умов та є запорукою підвищення врожайності. Застосування препарату Авіценна, СЕ для захисту насіння від хвороб – вдалий початок на шляху до якісних та високих врожаїв!

Ефективність композиції Командор Гранд® (0,5 л/т) + Авіценна® (0,5 л/т)

Спосіб застосування і норми витрат

Культура Хвороба Норма витрати препарату, л/т Строк обробки Максимальна кількість обробок
Пшениця озима та яра Сажкові хвороби, фузаріозна, гельмінтоспоріозна, церкоспорельозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява, септоріоз, борошниста роса 0,4–0,6 Протруювання насіння суспензією препарату (10 л води на 1 т насіння) 1
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Ячмінь ярий та озимий Сажкові хвороби, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява, сітчаста плямистість, борошниста роса 0,4-0,6 Протруювання насіння суспензією препарату (10 л води на 1 т насіння) 1
Овес Летюча, покрита сажки, червоно-бура плямистість, пліснявіння насіння 0,4–0,6
Просо Сажка волоті, пліснявіння насіння 0,4–0,6
Кукурудза (на зерно) Летюча, пухирчаста сажки, фузаріозні кореневі та прикореневі гнилі, пліснявіння насіння 0,5-0,6
Льон-довгунець Антракноз, крапчастість, плямистості, пліснявіння насіння 0,4–0,6 Протруювання насіння суспензією препарату (3-5 л води на 1 т насіння)
Ріпак Пліснявіння насіння, альтернаріоз, коренева гниль, фомоз, фузаріоз (коренева форма) 0,5 Протруювання насіння суспензією препарату (10 л робочого розчину на 1 т насіння)
Нут, горох Аскохітоз, антракноз, фузаріоз, пліснявіння насіння 0,5 Протруювання насіння суспензією препарату (10 л робочого розчину на 1 т насіння)

 

Джерела:

Позначки:, , , , , ,

ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВИМ