Раннє листове підживлення та захист

Застосування багатофункціональних препаратів таких як НЕРТУС МІКС КАФОС, дозволяє одночасно підживити озимину та підвищити стійкість до хвороб.
В перехідний період, коли температура повітря, прогрітого весняним сонечком, стимулює розвиток листя, а температура ґрунту ще не досягла комфортних для коренів +8°С, рослини намагаються відновити вегетацію, а поживні речовини ще не досяжні кореням, важливо вчасно почати підживлення. Це дасть змогу паросткам ефективно використати кожен день та не виснажити запаси до початку роботи коренів.

Пропонуємо купити 💧НЕРТУС МІКС КАФОС. Індтвідуальну  ціну уточнюйте!!! ⚠️100% Оригінал 💰ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

НЕРТУС МІКС КАФОС – це рідке фосфорно-калійне добриво з додаванням карбонових та амінокислот. Саме в цей час, коли рослини ослаблені після зими, коренева система не працює, а грибні хвороби готові атакувати неокріплі паростки, важливо застосувати комплекс речовин, що дозволять озимині взяти швидкий старт для росту та формування урожаю. Під дією добрива рослини формують потужну кореневу систему та починають активно вегетувати.
Калій має великий вплив на стійкість культур до несприятливих умов навколишнього середовища, сприяє зміцненню механічної тканин, підвищує стійкість рослин до зворотних приморозків, підвищує посухостійкість рослин, та їх стійкість до виникнення різних захворювань.
Фосфор у формі фосфітів має унікальну здатність рухатись по рослині як вгору (ксилемою), так і вниз (флоемою). Його фунгіцидні властивості захищають рослини від розвитку грибних захворювань. Застосування фосфітів калію для захисту насаджень різних культур від грибних хвороб широко поширене в світовій практиці, неодноразово досліджене вченими різних країн в польових та лабораторних умовах.
Залишки невикористаних фосфітів шляхом хімічних перетворень стануть в подальшому фосфорним добривом і будуть використані рослинами в прооцесі розвитку.

Якщо рослина вже уражена кореневими гнилями, сніжною, фузаріозної цвіллю, застосування Кафоса® підвищить його опірність і не дозволить хворобі прогресувати.

Пропонуємо  🌽Насіння Кукурудзи, 🌻Насіння Соняшника ,💰Мікродобриво

💧Засоби захисту рослин:(Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, Прилипач...)

для пшениці, для сої, для соняшника, для кукурудзи...  

⚠️100% Оригінал 📝ПДВ 🛒ОПТ та Роздріб 🚚Доставка по Україні 👨‍🌾Консультація агронома

 ☎(066) 215-63-58 ☎(067) 66-13-009 ✉КОНТАКТИ , 📲Telegram-канал

Тут може бути ВАША РЕКЛАМА

 

До складу даного продукту входить: P2О5 (фосфор у формі фосфіту РО3), 30 %; калій (К2О), 20 %; карбонові та амінокислоти , 1 %. Це дуже надійний і перевірений часом і досвідом стимулятор, основне завдання якого зміцнення кореневої кукурудзи, пшениці, соняшнику і ріпаку.

Джерело:

ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВИМ