Як боротися з підгризаючою совкой в ​​посівах соняшнику

Основним попередником соняшника в структурі сівозмін є зернові колосові. Озима та інші види підгризаючих совок розвиваються на зернових колосових в двох поколіннях і шести віках по кожному поколінню. Совка другого покоління зимує в грунті. У 4-5 віці, навесні, щоб закінчити линьку і перейти до фази обертання в лялечку  їй необхідно додаткове харчування. Цим харчуванням і є сходи соняшнику.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

 

 «Нертус» має позитивний досвід застосування інсектициду Шаман проти підгризаючої совки. Шаман використовується в нормі 0,25-0,3 л на 100 кг насіння соняшнику при протруюванні безпосередньо перед посівом. Препарат має добру фумігантну і репелентну дію і не викликає резистентність  у шкідника. Періоду дії інсектициду Шаман вистачає для захисту сходів від шкідника.

 

Також настійно рекомендуємо дотримуватися правил класичних сівозмін і сіяти соняшник на одному полі  раз в 7-9 років. Оранку поля необхідно проводити з оборотом пласта попередника. Совка зимує в грунті на глибині 15 см і гине при температурі -11 ° С.

Рекомендації надав Віталій Колесниченко, 

головний агроном НЕРТУС® в Миколаївській та Херсонській областях 

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

Метки: , , , , ,