ТОВ «Інтерагростандарт»

ТОВ «Інтерагростандарт» – потужний учасник українського ринку постачання оборотних засобів виробництва для агробізнесу.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Телеграм каналViber чат

Дистриб’юторська компанія, яка близько десяти років є надійним партнером з постачання та продажу мінеральних добрив, засобів захисту рослин, посівного матеріалу та закупівлі сільськогосподарської продукції на всій території України.

Наші офіційні представники і партнери успішно працюють на полях Сумщини, Харківщини, Полтавщини, Чернігівщини, Кіровоградщини, Житомирщини та ін. областей. Серед наших постійних партнерів – більше 1000 сільськогосподарських підприємств.

Концептуальні засади, на яких базується наша діяльність:

 –         використання інноваційних розробок у технологіях агробізнесу;

–         домінування довгострокових партнерських зв’язків над миттєвою вигодою;

–         професійний клієнт-сервіс, лояльність та індивідуальний підхід;

–         постійне навчання і незмінний розвиток кожного члена  нашої команди співробітників.

Відповідальність перед споживачами та якість продукції – це те, на чому сфокусована увага  команди висококваліфікованих співробітників, які обслуговують наших клієнтів та консультують з різних аспектів технологій вирощування сільськогосподарських культур.

Досвід роботи, принципи, якими керуємося та цінності, які сповідуємо, є надійною запорукою сучасного і майбутнього успіху нашої компанії.

Візія: Інтерагростандарт – надійний партнер для сільськогосподарських виробників України, Європи, Азії, що сприяє розвитку агробізнесу через забезпечення якісними мінеральними добривами та засобами захисту.

Місія – підвищення ефективності агробізнесу через домінування довгострокових партнерських взаємин та пропозицію високоякісних оборотних засобів для розвитку і заможності українського села.

Цінності, що сповідуємо:

-Взаємовигідне партнерство

-Якість

-Надійність

-Професіоналізм

-Відповідальність

-Розвиток

Стратегічна мета: збільшення об’ємів продажу усіх видів продукції через освоєння нових внутрішніх ринків та вихід на експорт до Європи та Азії; формування високої організаційної та корпоративної культури компанії, оптимальне забезпечення компанії висококваліфікованим і ефективним персоналом, що забезпечують довготривалу і надійну співпрацю з партнерами.

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

Метки: