Технологія вирощування і захисту ріпаку / Секун М.П., Лапа О.М. та ін.

Київ: ТОВ “Глобус-Принт”, 2008. – 116 с.
Наведено технологію вирощування ярого та озимого ріпаку. Показано значення захисту культури від шкідників, хвороб та бур’янів у підвищенні врожаю. Описано біологічні особливості найпоширеніших видів шкідників, збудників хвороб та бур’янів на посівах ріпаку та заходи боротьби з ними. Вказано методи обліку чисельності шкідників, поширення та розвитку хвороб і забур’яненості посівів. Дано оцінку ефективності сучасних методів захисту ріпаку: організаційно-господарського, агротехнічого, імунологічного, біологічного і хімічного. Розглянуто інтегровану систему захисту озимого і ярого ріпаку. Наведено повний перелік пестицидів, дозволених до застосування на посівах ріпаку в Україні, нормативи їх застосування.
Для спеціалістів сільського господарства всіх форм власності, спеціалістів державної служби захисту рослин, наукових установ, викладачів і студентів аграрних навчальних закладів.

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС
НасінняГербіцидиДобриво

Запрошуємо до співпраці!

Для отримання консультації та замовлення товару Телефонуйте!

✆0676613009 ✆0662156358

Телеграм каналViber чат

Скачать: Технологія вирощування і захисту ріпаку / Секун М.П., Лапа О.М. та ін. 

ПУБЛІКАЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ДЛЯ ВАС ЦІКАВИМИ
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="2" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">

Метки: